Log in

EK: Typer Ekstraklasy kicktipp po 19 kolejkach

Po 19 kolejce PKO Ekstraklasa liderem typera na platformie kicktipp jest tak jak w ubiegłym tygodniu Bartek, który zgromadził 414 punktów. Kolejkę wygrał Duńczyk - 41 punktów.

BL: Typer Bundesligi kicktipp po 22 kolejkach

Po 22 kolejce w typerze Bundesligi mamy zmianę lidera naszej zabawy - bodek75 wyprzedza, który zgromadził 476 punkty. Dotychczasowy lider ANDYHKS trochę się przespekulował i zakończył kolejkę z zerowym dorobkiem.  Zwycięzcą kolejki został uczestnik TOMI - 47 punktów.

EK: Typer Ekstraklasy kicktipp po 18 kolejkach

Po 18 kolejce PKO Ekstraklasa liderem typera na platformie kicktipp jest Bartek, który zgromadził 392 punkty. Kolejkę wygrali Gracek i tt_roy zgarniając po 35 punktów.

LM: Typer Ligi Mistrzów kicktipp - Klasyfikacja

Po pierwszych czterech spotkaniach 1/8 finału Ligi Mistrzów liderem typera na platformie kicktipp jest murekCFC, który zgromadzili po 295 punktów. Prowadzącym w kolejce jest Marin94, który zebrał 25 punktów (3 trafione spotkania).

PL: Typer Premier League kicktipp po 24 kolejkach

W 24 kolejce Premier League po 100 dniach nareszcie gola dla Chelsea strzelił Timo Werner (pniżej wideo), w spotkaniu przeciwko Newcastle! Liderem naszej zabawy jest Pantani84, który zgromadził 562 punky, a zwycięzcą kolejki został uczestnik Pavlin11.

Subskrybuj to źródło RSS