Log in

4L: Liga Warmińsko-Mazurskiego ZPN ze sponsorem tytularnym forBET.

15 marca 2019 roku w siedzibie Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej podpisana została umowa na mocy której zakłady bukmacherskie forBET zostały sponsorem tytularnym rozgrywek 4 ligi (grupa: warmińsko-mazurska). Kontrakt obowiązywał będzie przez 1,5 roku - do zakończenia rundy wiosennej sezonu 2018/2019 oraz w sezonie 2019/2020. W tym okresie rozgrywki będą nosiły nazwę forBET 4 liga.

 

„Od samego początku istnienia naszej firmy stawiamy na rozwój piłki nożnej w niższych szczeblach rozgrywkowych. Wiemy jak dla kibiców, a więc też i naszych klientów ważnym elementem jest wsparcie ich lokalnych drużyn. Stąd też nasza obecność w takich klubach jak Sokół Ostróda, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Motor Lublin czy ŁKS Łódź, z którym rozpoczęliśmy współpracę, gdy łodzianie grali jeszcze w trzeciej lidze. Widzimy jak fantastycznie zorganizowane są rozgrywki IV Ligi w województwie Warmińsko-Mazurskim, a przy wspólnym zaangażowaniu ze związkiem i kibicami jesteśmy przekonani, że będą one jeszcze lepsze, ciekawsze i bardziej emocjonujące dla kibiców” – powiedział Paweł Majewski, Dyrektor ds. Marketingu forBET.

Podpisany kontrakt przewiduje, że począwszy od rundy wiosennej bieżącego sezonu zostanie wprowadzona nowa identyfikacja wizualna ligi. Obecność marki wraz z nowym logotypem rozgrywek pojawi się między innymi na bandach reklamowych wszystkich stadionów, w wydawanym przez Gazetę Olsztyńską specjalnym Skarbie Kibica czy też magazynie z bramkami z każdej kolejki.

Wspólnych działań będzie jednak dużo więcej, bowiem umowa z WMZPN ma charakter dwustopniowy i oprócz stałej kwoty związek otrzyma również dodatkową – zależną od zaangażowania kibiców drużyn występujących w forBET IV-lidze.

Rozgrywki będą oczywiście dostępne w całości w ofercie bukmachera, a wiele z nich będzie można obstawiać w zakładach na żywo.

 

My ze swej strony dodamy, że jeśli chcesz typować dla zabawy i zupełnie za darmo możesz założyć własnego typera na platformie Kicktipp.pl

 

Źródło własne/forBet

 

 

Ostatnio zmienianypiątek, 15 marzec 2019 12:32

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.