Log in

70-lecie Iskry Psary - Zaproszenie

Dzisiaj z okazji 70-lecia istnienia klubu piłkarskiego Iskra Psary, na miejscowym boisku odbędzie się festyn, którego organizatorem jest miejscowy klub Iskra.


Obchody zaczną się przywitaniem gości o godz. 10.00. 10 minut później swój pokaz umiejętności zaczną drużyny młodzieżowych Akademii. O godz. 11.30 zacznie się mecz Iskra Psary – Reprezentacja Śląskich Oldbojów, w składzie której wystąpią byli reprezentanci Polski, oraz wieloletni gracze klubów polskiej ekstraklasy. O 13.30 nastąpi podsumowanie wieloletniej działalności klubu. Ok. 13.45 odbędzie się wspólne zdjęcie, oraz oficjalne zakończenie uroczystości.
Mamy nadzieję, że dopisze pogoda i trybuny zapełnią się wszystkimi kibicami.

Serdecznie Zapraszamy !!!

 

Źródło własne

 

 

 

Ostatnio zmienianysobota, 16 czerwiec 2018 07:49
red

3 komentarzy

 • Kibic
  Kibic sobota, 16, czerwiec 2018 09:51 Link do komentarza Raportuj

  Te komentarze to NIE TU!!! Proszę o poprawę, bo niemądrze to wygląda!

 • Kibic futbolu
  Kibic futbolu czwartek, 14, czerwiec 2018 15:11 Link do komentarza Raportuj

  Dziwne są propozycje zmniejszenia liczby drużyn do 1 grupy! A jeszcze dziwniejszy jest tego powód: bo musi być baraż!!! A Panowie weźcie pod uwagę KULTUROWY charakter gry w grupach, gdzie mamy możliwość szerszego spektrum rywali. Szczególnie to dotyczy tzw., małych ojczyzn, gdzie kultywuje się lokalny patriotyzm! Żeby to pogodzić, to musiałaby powstać jedna grupa z co najmniej 24 zespołami! A proponuje się z 18 drużynami! Nie idźcie tą drogą, jak mawiał klasyk! Należy dmuchać i chuchać na drużyny z małych miast, wsi, dzielnic! Dopóki mogą się finansowo utrzymać, to NIE BURZCIE tego!!! A dodatkowy smaczek nie zaszkodzi w barażu. Nie da się tego przeforsować, żeby awansowały 2 drużyny z NAJWIĘKSZEGO REGIONU TO TRUDNO!
  PANOWIE NIE KOMBINUJCIE, BO PRZEKOMBINUJECIE EMOCJE KIBICÓW Z RÓŻNYCH MAŁYCH OSAD!!!

 • reforma
  reforma wtorek, 12, czerwiec 2018 11:43 Link do komentarza Raportuj

  totalnie nietrafiona propozycja, bo jaki sens ma granie w dwóch grupach i łączenie w jedną grupe o awans? Przeciez punkty z jednej grupy są nie do porównania z punktami z innej. To jest totalny bezsens i tylko sprawiedliwe wprowadzenie jednej grupy 4 ligi czy to 16 czy 18 jest sprawiedliwe. Pomiedzy 4 , a okręgówką wprowadzenie dwóch 5 lig po 16 czy 18, w których awans mają dwie pierwsze, a drugie graja baraż o 4 ligę. Na koniec okręgówki w niezmienionym układzie 6 grup i po kłopocie....

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.