piątek, 18 styczeń 2019 18:04

PL: Hit 23 kolejki Arsenal - Chelsea

Dogonienie czołówki ligi wydaje się być dla obu drużyn bardzo ciężką sprawą. Tym niemniej jutrzejsze spotkanie 23 kolejki angielskiej Premier League zapowiada się nad wyraz interesująco. Której z drużyn uda się wygrać i pozostać w kontakcie z liderami? Czy Chelsea odskoczy Kanonierom na bezpieczną odległość? Spoglądając na spotkania pierwszej trójki nie wydaje się, że obie drużyny mogą odrobić straty. Uczestnicy darmowej zabawy w typowanie wyników PL też nie mogli się zdecydować a ich typy rozkładają się w kwocie 6-5-5.

 

sobota, 11 sierpień 2018 00:45

PL: Niespodzianki na inaugurację nie było

W inauguracyjnej kolejce Premiere League w pierwszym meczu obyło się bez niespodzianki. Drużyna ManU pokonała Lecester 2:1 po bramkach Pogba (3 karny), Shaw (83). Dla gości gola zdobył w doliczonym czasie gry  Vardy (90+2). Poniżej skrót i bramki oraz pozostałę mecze pierwszej kolejki.

 

sobota, 12 sierpień 2017 23:34

PL: Niespodzianki na inaugurację

W inauguracyjnej kolejce Premiere League zanotowaliśmy dwie dość spore niesposzianki i mamy nadzieję, że będzie ich w tym sezonie jeszcze więcej. Niewątpliwym zaskoczeniem była porażka u siebie FC Chelsea z FC Burnley 2:3 - takiego wyniku nie spodziewał się chyba nikt. Także FC Liverpool nie popisał się w swoim pierwszym meczu, a Juergen Klopp nie jest najprawdopodobniej zadowolony ze swoich podopiecznych, którzy remisują z FC Watford 3:3.

 

11 sierpnia ruszają rozgrywki angielskiej Premiere League. Inauguracyjnym spotkaniem będzie pojedynek FC Arsenal z Leicester City, który rozpocznie się o godz.20.45.