Log in

PP SOS: Wzmocnienia przed Pucharem

  • Napisane przez SebastianDziedzic
  • 0 komentarzy

Już w ten weekend kibice będą mogli zobaczyć swoich ulubieńców w akcji, ponieważ w godzinach popołudniowych zostanie rozegrana V runda Pucharu Polski podokręgu Sosnowiec. Działaczom trzech klubów udało się zgłosić nowych zawodników do swoich kadr.

W drużynie Warty zobaczymy aż pięciu nowych zawodników w bramce Rafała Maściubrzucha (Drama Zbrosławice), w linii defensywy Marcina Drzymonta i Wojtka Jamróza (Soła Oświęcim), a w pomocy Krystiana Furgacza (Siarka Tarnobrzeg) i Mateusza Wawocznego (Soła Oświęcim). W spotkaniu nie będzie mógł zagrać ukraiński napastnik, ponieważ działacze czekają na jego certyfikat.

Rywal Warty z dzielnicy Piaski wystąpi w dotychczasowym składzie, ponieważ działacze transfery będą dopinać po weekendzie.

W obu klubach drugiej pary doszło również do zmian personalnych, IV-ligowca z Grodźca wzmocnił Alexander Mrozek (Gwarek Tarnowskie Góry) i Bartosz Nawrocki (Ruch Radzionków via Stadion Śląski), a triumfatora sprzed dwóch lat, tj. Tęcze: Łukasz Śmieciński, Oskar Zacharski (obaj Unia Strzemieszyce) oraz Adrian Zimosz (Przemsza Okradzionów).

V runda PP

Górnik Piaski - Warta Zawiercie 13:30 sztuczne boisko CKS-u

Tęcza Błędów - RKS Grodziec 16:00 sztuczne boisko Konopnicka

 

 

 

 

Ostatnio zmienianyczwartek, 15 marzec 2018 16:20

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.