Logo
Wydrukuj tę stronę

LO4: Dwie różne połowy Tęczy i AKS-u [FOTO]

Nie będzie to typowa relacja z meczu, a wyjątkowo bardziej opisowa. Mecz ten był toczony równorzędnie z meczem A klasy Sosnowieckiej SSZ Ujejsce – Skalniak Kroczyce, który był rozgrywany na bocznej murawie w Ząbkowicach. Więc postanowiliśmy Państwu zaprezentować oba spotkania na naszych łamach.

Mecz Tęczy z AKS-em zapowiadał się dosyć ciekawie. Tęcza grająca bardzo dobrze od początku sezonu, choć z małą zadyszką ostatnio i rozpędzająca się ekipa AKS-u Niwka pod wodzą nowego trenera Michała Chmielowskiego (na 3 ostatnie mecze 7 punktów), który był kiedyś trenerem ekipy z Błędowa.
Pierwsza połowa nas niczym szczególnym nie zachwyciła. Obie drużyny niby chciały, ale jakoś tak wyszło, że na przerwę obie ekipy schodziły przy remisie 0:0. Choć remis ten był ze wskazaniem na Tęczę…
Druga połowa, to już radosny futbol z obu stron, czego efektem było pięć bramek. Przez godzinę meczu nie oglądaliśmy bramek, za to ostatnie pół godziny przyniosło ich aż pięć. Gospodarze w ciągu 12 minut wychodzą na prowadzenie 3:0 i gdy wszyscy myślą, że będzie już sielanka do końca meczu, Niwczanie strzelają dwie bramki i robi się horror dla trenera Orłowskiego i jego ekipy. Horror ten kończy się happy endem dla gospodarzy, którzy zdobywają cenne trzy punkty.
Na wypowiedzi trenerów zapraszamy do środowego UPSZ-a.

Zapraszamy wszystkich do darmowej zabawy w typowaniu wyników ligi - LINK DO PLATFORMY KICKTIPP.PL

Przypominamy, że w tej zabawie możesz przyłączyć się w każdej chwili.

Tęcza Błędów - AKS Niwka 3:2 (0:0)