Logo
Wydrukuj tę stronę

LO4: Remis w strefie spadkowej nie zadawala nikogo. [FOTO]

Mecz dwóch drużyn z końca tabeli miał pokazać, której z drużyn, będzie łatwiej podejść do następnego meczu (wiadomo, że zawsze się wychodzi, żeby wygrać, ale łatwiej się gra jak poprzedni mecz jest zwycięski)…I za bardzo nam za dużo nie pokazał. Był to mecz z tzw. gatunku „mecz się odbył”.

Pierwsza połowa nie była zbyt emocjonująca. Można by ją tak naprawdę podzielić na dwie części. Pierwsza część (1 - 25 min) dla Łagiszy, w której stworzyła sobie trzy sytuacje, z czego jedną z gatunku tych stu procentowych (strzał głową Daniela Nowaka z 5 metrów nad poprzeczką – 20. min). Druga część dla Górnika (26 – 45 min), w której dwie sytuacje stwarzają sobie goście (strzał z 20 metrów Piotra Dziuka – 26. min i strzał Tomasza Belika, który broni bramkarz Łagiszy – 35. min). Obie ekipy przy wyniku 0:0 schodzą do szatni.

Druga połowa jak i pierwsza niezbyt emocjonująca, ale z kilkoma sytuacjami podbramkowymi. W 51. minucie Tomasz Bartkiewicz strzela głową, ale wprost w bramkarza Górnika. W 57. minucie wrzutka z rogu i piłka trafia pod nogi Adriana Willa, ten nie zastanawia się długo i strzela, lecz piłka mija słupek. I znów końcowa faza meczu jakby dla gości. W 74. minucie Szymon Gawliński strzela, ale Porada jest na posterunku. W 80. minucie Gawliński ponownie przegrywa pojedynek sam na sam z Poradą.

Bezbramkowy remis nie zadawala żadnej z drużyn. Przy tym stanie punktowym jakie mają obie ekipy trzeba wygrywać, tym bardziej z sąsiadami z dolnych miejsc w tabeli, bo góra na pewno nie odda punktów za darmo.

Na wypowiedzi trenerów zapraszamy do środowego UPSZ-a.

Zapraszamy wszystkich do darmowej zabawy w typowaniu wyników ligi - LINK DO PLATFORMY KICKTIPP.PL

Przypominamy, że w tej zabawie możesz przyłączyć się w każdej chwili.

SKS Łagisza - Górnik Bobrowniki 0:0

Składy:
SKS: Porada, Waśniewski, Błaszczyk, Will (k), Kabza, Nowak, Ostroushko, Wiśniewski, Wojtynek, Piątek, Bartkiewicz. Trener Sebastian Golda
Rezerwa: Rejmond, Telega, Wieczorek, Golda, Woźniak, Swoboda

Górnik: Wycisk, Matejczyk, Mik, Duda J, Ślęzok, Kaminiorz, Chwolik, Dziuk (k), Tomala, Belik, Suder. Trener Łukasz Suder
Rezerwa: Przybyłowicz, Kosak, Duda P, Gawliński

Sędziowali: Burliga, Wanicki, Król (KS Zabrze)