Log in

LO4: Tęcza zauroczyła Błędów i Sokoła [FOTO]

• Napisane przez Rafał Sacha
  • 0 komentarzy

Tak tak, Tęcza na inaugurację zaświeciła blaskiem mimo padającego deszczu i mimo osłabień jakich zaznała w przerwie (choć trener Tęczy cieszył się, że przyszła nowa nie ilość a jakość i ma do dyspozycji również mocną ławkę). Mecz odbył się w Ząbkowicach i pewno jeszcze długo piłkarze z Błędowa nie powrócą na swoje boisko, a goście? No cóż…trener Sokoła mówił przed meczem, że prawie wszyscy zostali po awansie, a i zespół został uzupełniony, więc miał powody do zadowolenia.

Początek meczu i od razu gospodarze pokazują kto będzie rządzić w tym meczu. W 6. minucie ładnym strzałem z daleka popisuje się Daniel Cieślik, ale piłka przechodzi obok słupka. Minutę później jednak piłka znajduje drogę do siatki gości (strzał Kamila Kostera). Goście mogli wyrównać w 15. minucie. Sam na sam z Iwaniukiem wychodzi Łukasz Tokarski, jednak jego lob przechodzi nad poprzeczką. W 23. minucie ładną akcją popisuje się Sebastian Krupa, który dogrywa piłkę nadbiegającemu Mateuszowi Toborowi, ten jednak fatalnie pudłuje. A mógł być remis. Zamiast remisu była druga bramka dla gospodarzy. Po podaniu Marcina Pieniążka Rafał Bielawski strzela obok interweniującego bramkarza gości. 2:0 do przerwy i nawet niezły mecz.

W drugiej połowie oglądamy inną (czytaj lepszą) drużynę gości, która nie zniechęciła się złym wynikiem i podjęła walkę z gospodarzami. Co z tego jak w 55. minucie kapitalnym strzałem popisuje się Pieniążek i mamy 3:0. Gospodarze kontrolują spotkanie, a goście dążą do zdobycia honorowej bramki (z przekroju całego meczu na pewno na nią zasłużyli), co z tego jak albo pudłują, albo na przeszkodzie staje im Iwaniuk – jak np. w 60. minucie broni strzał z bliska Krupy.

Pewna wygrana Tęczy. Trener Orłowski może być zadowolony z postawy swoich zawodników. Natomiast trafną uwagą po meczu popisał się trener Sokoła Marek Grabowski, który powiedział: „…Jak grasz na wyjeździe i stwarzasz sobie z 5-6 sytuacji do zdobycia bramki, to choć połowę musisz wykorzystać, aby myśleć o dobrym wyniku…” Święta racja…Panowie piłkarze Sokoła posłuchajcie swojego trenera, bo to już nie A klasa…W okręgówce rywale będą wykorzystywać takie potknięcia, ale jak to się mówi popularnie pierwsze koty za płoty, więc może być tylko lepiej…

Zapraszamy wszystkich do darmowej zabawy w typowaniu wyników ligi - LINK DO PLATFORMY KICKTIPP.PL

Przypominamy, że w tej zabawie możesz przyłączyć się w każdej chwili.

Tęcza Błędów - Sokół Orzech 3:0 (2:0)