Log in

LO4: Walka do końca się opłaciła. Błędów z 1 punktem [FOTO]

• Napisane przez Rafał Sacha
  • 0 komentarzy

Tydzień temu obie drużyny wygrały swoje mecze na inaugurację ligi, to raz, a dwa…mecze miedzy tymi drużynami przyciągały wielu obserwatorów i były bardzo interesujące stąd nasza obecność na tym meczu.

Początek dla gości. To oni stwarzają sobie na początku meczu dwie sytuacje. W 11. minucie strzał głową Kamila Rała broni bramkarz Tęczy Piotr Iwaniuk. W 17. minucie ładnym strzałem z ok. 25 metrów popisuje się kapitan Górnika Łukasz Stępień, piłka minimalnie przechodzi nad poprzeczką. Tęcza odpowiada w 33. minucie strzałem Aleksandra Głowy, bramkarz Górnika Jakub Surowiec przenosi piłkę nad poprzeczką. W 38. minucie goście wychodzą na prowadzenie. Igor Szopa jest faulowany w polu karnym Tęczy i sędzia Dawid Griner dyktuje rzut karny, którego na bramkę zamienia kapitan Stępień. Minutę później Tęcza gra w „10”. Wychodzącego na wolną pozycję Igora Szopę „ścina równo z trawą” Musepa Progres. Decyzja może być tylko jedna, czerwona kartka dla obrońcy Tęczy i 2 połówkę goście zaczną z przewagą…

Początek 2 połowy to 2 strzały Igora Szopy i podwójna obrona Iwaniuka. Goście nie odpuszczają i w 54. Minucie w słupek strzela Stępień. W 57. Minucie ładnym strzałem popisuje się ponownie Igor Szopa, ale Surowiec znów broni. Ale pazurek pokazują Błędowianie i w 77. Minucie Pieniążek ucieka obrońcom Tęczy i dośrodkowuje w pole karne, tam Prusak jeszcze jest zablokowany przez obrońców Górnika. Chwilę jednak potem gospodarze wyrównują. Centra z rzutu rożnego i Starzyński strzałem głową wyrównuje.

Walka do końca Tęczy popłaciła. Górnik jakby się zadowolił tym wynikiem 0:1 i został za to skarcony.

Zapraszamy wszystkich do darmowej zabawy w typowaniu wyników ligi - LINK DO PLATFORMY KICKTIPP.PL

Przypominamy, że w tej zabawie możesz przyłączyć się w każdej chwili.

Tęcza Błędów - Górnik Wojkowice 1:1 (0:1)