Log in

LO4: „Drwale” nie dali radę Górnikom z Wojkowic [FOTO]

To miał być jeden z hitów tej kolejki w 4 grupie katowickiej okręgówki. Ale czy był? Nie do końca. Gospodarze przegrali ten mecz 0:2, ale zastanawiamy się czy graczom z Jaworzna ten mecz po prostu nie wyszedł, czy też bardziej nie wyszedł z powodu tego, że piłkarze gospodarzy wiedzieli, że opuszcza ich trener Łukasz Bereta, który awansował ligę wyżej na ławkę trenerską Gwarka Ornontowice. To jest już niestety problem tylko działaczy i sztabu trenerskiego z Jaworzna, a po drugiej stronie medalu był bezlitosny Górnik Wojkowice.

(0 głosów)

LO4: Dwie różne połowy Tęczy i AKS-u [FOTO]

Nie będzie to typowa relacja z meczu, a wyjątkowo bardziej opisowa. Mecz ten był toczony równorzędnie z meczem A klasy Sosnowieckiej SSZ Ujejsce – Skalniak Kroczyce, który był rozgrywany na bocznej murawie w Ząbkowicach. Więc postanowiliśmy Państwu zaprezentować oba spotkania na naszych łamach.

(0 głosów)

LO4: Przerwanie passy w cieniu tragedii. [FOTO]

Beniaminek z Kromołowa po raz ostatni przegrał przed własną publicznością 13 maja 2017r. i ta piękna passa musiała się kiedyś skończyć. Przerwał ją Cyklon, który w tym sezonie na wyjazdach zaliczył cztery porażki. Cenne zwycięstwo niestety okupione zostało fatalną kontuzją popularnego "Didiego".

(1 głos)

LO4: Ciaciana bez trenera, ale z 3 punktami. Pech Źródła. [FOTO]

Z trenerem Krzysztofem Szybielokiem na trybunach rozpoczęli gospodarze mecz ze Źródłem Kromołów. Czy ten fakt tak wpłynął źle na Ciacianę w pierwszej połowie, bo wynik powinien być nie remisowy 0:0, a przynajmniej z 0:2, 0:3 dla gości (choć gospodarze też mogli strzelić jedną bramkę).  W przerwie popularny „Szyba” chyba powiedział swoim zawodnikom, że mimo tego, że go nie ma na ławce, to jest obok nich na trybunach i mają zacząć lepiej grać, a dokładniej mówiąc bardziej skutecznie. Gracze z Kromołowa za to mieli w pierwszej części pokaz nieskuteczności. Tak jak wcześniej wspomniałem powinni zapewnić sobie wygraną już w tej części gry. Nie zrobili tego i to się na nich zemściło po przerwie…

(0 głosów)

LO4: Remis w strefie spadkowej nie zadawala nikogo. [FOTO]

Mecz dwóch drużyn z końca tabeli miał pokazać, której z drużyn, będzie łatwiej podejść do następnego meczu (wiadomo, że zawsze się wychodzi, żeby wygrać, ale łatwiej się gra jak poprzedni mecz jest zwycięski)…I za bardzo nam za dużo nie pokazał. Był to mecz z tzw. gatunku „mecz się odbył”.

(0 głosów)

LO4: Pech Niwki. Szczakowianka z punktem [FOTO]

Ciężki to była sobota dla drużyn z czuba tabeli. Rano Siemianowiczanka goniła remis w Zbrosławicach, ale go nie dogoniła (porażka 2:3), potem Źródło z Kromołowa goniło wynik z dzielnie grającą Łagiszą i w samej końcówce dogoniło (z 1:2 na 3:2), a na deser Szczakowianka zdobyła punkt na ciężkim terenie w Sosnowcu Niwce.

(1 głos)

LO4: Niemożliwe stało się możliwe [FOTO]

Piłkę nożną można kochać za wiele rzeczy, a po sobotnim spotkaniu można ją kochać za dramaturgię i nieprzewidywalność. Choć gospodarze wygrywali do przerwy 4:0, a ich kibice zastanawiali się ile jeszcze bramek są w stanie strzelić, te w drugiej połowie Zagłębie doprowadziło do wyrównania. Piłkę meczową po pośrednim wolnym miał jeszcze Skrzypek, ale Czaplak kapitalną interwencją odkupił winny za wcześniejsze błędy.

(0 głosów)

LO4: Radosław Orłowski: Duży nacisk kładę na przygotowanie mentalne

Początek sezonu i na 4 mecze są 4 wygrane. Wiele zmian nastąpiło w drużynie Tęczy przed sezonem i mogło się wydawać, że zanim wszystko zaskoczy w drużynie Radosława Orłowskiego, te wyniki będą różne, a tymczasem piłkarze z Błędowa mogą spać spokojnie mając na koncie 12 punktów. Oto, co sam trener nam powiedział na bieżącą sytuacje.

(0 głosów)

LO4: Adam Bała: Musimy się odbudować psychicznie.

Dwie porażki i wygrana. Nie tak wyobrażali sobie start Górnika Wojkowice jej kibice, jak i zapewne sami piłkarze, zarząd czy sztab trenerski. Mimo, że to dopiero początek sezonu, dwie przegrane mogą lekko niepokoić. O bieżącą sytuację spytaliśmy po przegranym 1:2 meczu z AKS Niwka trenera Adama Bałę.

(0 głosów)
Subskrybuj to źródło RSS