niedziela, 16 grudzień 2018 14:57

LO2: Podsumowanie rundy – Sośnica Gliwice – Marcin Kiełpiński i Piotr Wieczorek

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Sośnica Gliwice po rundzie jesiennej zajmuje 6 miejsce. Po 15 spotkaniach liczba zdobytych punktów wynosi 24. 7 wygranych, 3 remisy i 5 porażki. Oto podsumowanie rundy przez prezesa i trenera:

Marcin Kiełpiński (prezes): Po trzecim awansie z rzędu od momentu reaktywacji klubu, z pokorą i respektem podchodziłem do poziomu Ligi Okręgowej. Miałem lekką obawę czy poradzimy sobie z lepszą organizacją gry pod wieloma względami, która różni się znacznie od rozgrywek A- klasy.  Ostatnie lata pokazywały, że większość zespołów, które wchodziły do Ligi Okręgowej z naszego podokręgu w następnym roku spadały. Postawa mojej drużyny jest jednak satysfakcjonująca, co więcej będąc perfekcjonistą liczę na więcej, gdyż podczas całej rundy racjonalnie mogę powiedzieć, że zdominowały nas tylko drużyny ROW-u II Rybnik i Piasta II Gliwice. Pozostałe zespoły były jak najbardziej w naszym zasięgu i w kilku spotkaniach mogliśmy pokusić się o więcej. Szóste miejsce jednak nie jest złe, patrząc jak daleką i trudną drogę przeszliśmy przez ostatnie trzy i pół roku. Runda dopiero się skończyła, a my już nie możemy się doczekać wiosennych rozgrywek, bo jesteśmy głodni gry w Lidze Okręgowej.

Piotr Wieczorek (trener):
Uważam, że zagraliśmy dobra rundę jako beniaminek. Zajęliśmy 6 miejsce, gdzie w kilku meczach głupio straciliśmy punkty tracąc bramki w końcówce meczu. Uważam, że pozycja, którą osiągnęliśmy to dobry prognostyk na rundę rewanżową.

 

Zapraszamy wszystkich do darmowej zabawy w typowaniu wyników ligi - LINK DO PLATFORMY KICKTIPP.PL

Przypominamy, że w tej zabawie możesz przyłączyć się w każdej chwili.

 

Źródło: własne

 

 

Ostatnio zmieniany niedziela, 16 grudzień 2018 15:01

Media

Skrót spotkania Ruch Radzionków - Polonia Poraj Źródło: RuchRadzionkow.com/tv/

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.