Log in

LO1: Unia Kosztowy zwycięska w sparingach

Piąty sparing i piąta wygrana. Bilans bramkowy 20:1 budzi szacunek (2:0 z MKS Lędziny, 6:0 z UKS Szopienice, 6:1 z Wyzwoleniem Chorzów, 4:0 z Górnikiem Piaski i 2:0 z Tęczą Błędów). Ekipa Stanisława Gawendy wzmocniła się dwoma zawodnikami: Dawidem Wadasem z Soły Oświęcim i Markiem Herrmannem z Gwarka Ornontowice. O transfery i sparingi spytaliśmy trenera Unii.

 

Rafał Sacha: Dwóch zawodników już macie zatwierdzonych, czy ktoś jeszcze Was wzmocni?

Stanisław Gawenda: Nie. Myślę, że ta kadra jest zamknięta w tej chwili, chociaż nie wykluczam, że być może ktoś jeszcze jeśli będzie okazja się znajdzie. Ktoś wartościowy, kto podniesie poziom i jakość tej drużyny.

RS: Niektórzy trenerzy nie zwracają uwagi na wyniki sparingów, niektórzy jednak przykładają wielką wagę do nich. Wyniki sparingowe Unii mogą Pana napawać dużym optymizmem przed rundą rewanżową.

SG: Tak jak pan powiedział, są tutaj dwie szkoły. Jedni nie przykładają wagi do sparingów, inni tak. Ja myślę, że to co dla mnie jest istotne, to jakość gry i realizacja tego co sobie zakładamy. Pod tym kątem sparingi są dla mnie bardzo istotne. Wyniki na pewno cieszą. Lepiej je wygrywać niż przegrywać, ale jest jeszcze wiele mankamentów, nad którymi pracujemy. Mam nadzieję, że będzie to owocowało w lidze.

 

Zapraszamy wszystkich do darmowej zabawy w typowaniu wyników ligi - LINK DO PLATFORMY KICKTIPP.PL

Przypominamy, że w tej zabawie możesz przyłączyć się w każdej chwili.

 

Źródło: własne

 

 

Media

Prawdziwa historia jesieni - Podlesianka Katowice Źródło: PodlesiankaTV
Ostatnio zmienianywtorek, 27 luty 2018 22:22

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.