Log in

AK SOS: Ujejsce przegrywa z Ostoją w zaległym meczu [FOTO]

Kolejne zaległości w Serie A odrobione. Tym razem nie skupimy się na dokładnej relacji, tylko na zdjęciach i pomeczowych opiniach. Drużyna z Ujejsca po niezłym meczu w ostatniej kolejce – wprawdzie przegranym z AKS Niwka 2:3, liczyła na 3 punkty w meczu z Ostoją Żelisławice. Niestety piłkarze Ujejsca przegrali z dobrze tego dnia dysponowaną ekipą z Żelisławic 1:4.

 


Oto pomeczowe opinie :
Michał Chmielowski (trener Ujejsca): Jeśli traci się bramki w 2 i 5 minucie, to też o czymś świadczy. Sami sobie zgotowaliśmy mecz, w którym wynik musieliśmy cały czas gonić. To jest najbardziej irytujące, bo mówimy sobie w szatni, że wychodzimy zmobilizowani, staramy się od 1 minuty zaatakować, a kończy się tak, że niefrasobliwość w defensywie kosztuje nas utratę 2 bramek, które ustawiają mecz. Tym bardziej wiemy, że Ostoja bardzo dobrze czuje się w kontrataku. Cofnęła się i cały czas te kontrataki były groźne. Strzelamy bramkę kontaktową na 2:1, a wcześniej jeszcze mamy „setkę”, której nie wykorzystujemy.

Gdzieś od 60 minuty wkradł się niestety chaos totalny w poczynania mojej drużyny, każdy grał swój mecz i musiało się to skończyć tak jak się skończyło. Jest to najmniejszy wymiar kary. Dobrze, że przyszedł taki prysznic po bardzo dobrym meczu z Niwką, bo może uświadomi niektórym zawodnikom, że nie są jeszcze aż tak dobrzy na tą A klasę. Czeka nas dużo pracy, a czy z tym zestawem zawodników czy z innym to już zobaczymy. Czy z nowym trenerem to też zobaczymy. W każdym bądź razie dzisiaj, ja od około 60 minuty byłem obok meczu, bo tak jak mówię drużyna grała swoje zawody. Ja chciałem, żeby grali co innego, a skończyło się jak skończyło. Także może Ci inteligentni ludzie, bo uważam, że w tej drużynie jest paru mądrych chłopaków, zrozumieją, że dobrze jest czasem posłuchać rad trenera i przynajmniej w minimalnym stopniu realizować założenia taktyczne.

Robert Sierka (Ostoja): Myślę, że zasłużone zwycięstwo. Mieliśmy więcej z gry, więcej posiadaliśmy piłkę. Dobrze nam się mecz otworzył, dwie szybkie strzelone bramki ustawiły mecz. Później drużyna z Ujejsca przycisnęła nas na moment, ale spotkanie raczej cały czas kontrolowaliśmy.


 

SSZ Ujejsce - Ostoja Żelesławice 1:4 (0:2)


Bramki:
0:1 - 2.min Sierka
0:2 - 5.min Mzyk
1:2 – 53.min Olszowski
1:3 – 76.min Mzyk
1:4 – 90+2.min Śmigiel

Składy:
Ujejsce: Włodarczyk, Motyka, Rusiński, Krawiec, Dobroś, Wierzbica, Kowalski, Olszowski, Szabla, Śmiłowski, Kachniarz. Trener Michał Chmielowski
Rezerwa: Nawrot, Pater, Kabut, Tokaj, Nowak, Zębik

Ostoja: Opoka K, Bakiera, Kocot, Czajkowski, Mazur, Opoka D, Kopecki, Sierka, Śmigiel, Mzyk, Gruszka. Trener Zbigniew Kocot
Rezerwa: Szałyga, Stebnicki, Matyszczyk, Jureczko, Jendyk

Sędziowali: Majcherczyk, Machnik, Soja (KS Sosnowiec)

 

Źródło własne

 

 

Media

2018.04.25 CKS Czeladź - Niwy Brudzowice [bramki] Czeladzki KS (Youtube.com)
Ostatnio zmienianypiątek, 18 maj 2018 11:41

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.