Logo
Wydrukuj tę stronę

AK SOS: 6 bramek Kachniarza i cudowna przewrotka [FOTO]

Na 8 kolejek rundy wiosennej Ujejsce Michała Chmielowskiego wygrało 7 meczy, a 1 przegrało z Unią Ząbkowice. Postanowiliśmy się przyjrzeć bliżej tym Rycerzom Wiosny. I co zobaczyliśmy? Zobaczyliśmy prawdziwego Rycerza, a zwią go Grzegorz Kachniarz. Sposób w jaki rozprawił się w pojedynkę z drużyną KS Gminy Psary budzi prawdziwy zachwyt, a bramka strzelona przewrotką z ok. 15 metrów zamknęła nam usta na długą chwilę…Nie było takich słów, aby w ziemski sposób opisać tą bramkę…To był gracz z kosmosu! W 4 ostatnich meczach Kachniarz zdobył 16 bramek! Nic dodać, nic ująć…

I tak naprawdę moglibyśmy skończyć opisywanie tego meczu, bo to co najważniejsze i najpiękniejsze zostało już napisane na wstępie. Ale znajdą się malkontenci narzekający, że mało więc zaczniemy od bramki zdobytej już w 3. minucie. Po błędzie obrońcy KSGP, Kachniarz z bliska strzela swoją pierwszą bramkę. W 6. minucie Kachniarz mógł podwyższyć wynik, ale w sytuacji sam na sam, przegrał pojedynek z bramkarzem KSGP. W 24. minucie jest już 2:0 dla gości, ponownie Kachniarz trafia z bliska. W 35. minucie Sebastian Dobroś popisuje się ładnym strzałem z ok. 40 metrów. Bramkarz KSGP „wypluwa” piłkę przed siebie, ale tam już jest kapitan Ujejsca Marcin Rusiński, która dobija piłkę do pustej bramki. W 42. minucie przypomina o sobie Kachniarz, który w sytuacji sam na sam techniczną podcinką uderza nad bramkarzem gospodarzy. Pełna kontrola spotkania w wykonaniu gości.

Druga połowa zaczyna się od bramki Kachniarza w 47. minucie. Wrzutka w pole karne z rogu, i strzał  głową. Chwilę potem Kachniarz uderza, ale piłka trafia w słupek, dopada do niej Piotr Olszowski i z bliska zdobywa 6 bramkę dla swojej drużyny (53.min). W 67. minucie mamy już 0:7. Kapitalną przewrotką z ok. 15 metra popisuje się kto ? Wiadomo…Oczywiście, że to Kachniarz. Bramka stadiony świata! W 74. minucie Kachniarz zdobywa swoją 6 bramkę w tym meczu, a 8 dla swojej drużyny.

Szkoda gospodarzy, którzy nie mieli w tym dniu armat, choć dążyli do strzelenia honorowej bramki…Po jednostronnym meczu Ujejsce gromi KSGP 8:0 i jest coraz bliżej czołówki. Walka o króla strzelców „Serie A” zapowiada się emocjonująco. Kachniarz, Skrzypek, Kalinowski, który z nich zdobędzie koronę króla strzelców to się okaże.

Na wypowiedzi pomeczowe zapraszamy do UPSZ-a.

KS Gmina Psary - SSZ Ujejsce 0:8 (0:4)