Log in

AK SOS: Frekwencja na treningu jest ważna! – Michał Chmielowski – SSZ Ujejsce

Beniaminek Sosnowieckiej A klasy, klub z Ujejsca bardzo dobrze zaprezentował się w rundzie jesiennej. Ekipa Michała Chmielowskiego zajmuje 10 miejsce z dorobkiem 22 punktów. Jest to raczej bezpieczne miejsce, ale jak sam trener powtarza, potrzeba jeszcze kilku wygranych, aby spokojnie się utrzymać. Patrząc na wyniki sparingów kibice z Ujejsca mogą spać spokojnie.

 

 

O tym co słychać w klubie opowiada trener Michał Chmielowski:

Michał Chmielowski: Okres przygotowawczy kończymy meczem z KP Gminy Psary. Pozostaje nam ostatni mikrocykl tygodniowy przed pierwszym meczem ligowym. Zaczęliśmy okres przygotowań od bodajże 13 stycznia. W tym okresie zagraliśmy 7 sparingów. Myślę, że to co założyliśmy sobie w tym okresie przygotowawczym zrealizowaliśmy. Aczkolwiek nie ma co ukrywać, że na poziomie tej A klasy bardzo wiele rzeczy jest uzależnionych od frekwencji na treningach, także część zawodników gdzieś tam w 100 procentach zrealizowała ten okres przygotowawczy, część nie.

Trzeba będzie gdzieś to teraz łatać w tym okresie meczowym, także mam świadomość, że poziom tego przygotowania motorycznego, czy taktycznego poszczególnych zawodników się różni, a jest to związane z tą frekwencją na zajęciach. Jeśli chodzi o kadrę, to 2 zawodników odeszło, 2 przyszło więc status quo jest zachowany. Przerwał grę Moczyński i Sosnowski, a przyszli doświadczeni zawodnicy Śmiłkowski i Kowalski.

 

Źródło własne

 

 

Ostatnio zmienianywtorek, 20 marzec 2018 09:52

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.