Log in

AK SOS: Chcemy wygrać każdy mecz! - Dariusz Wolny - Skalniak Kroczyce

Kolejnym klubem A klasy Sosnowieckiej, który powoli kończy przygotowania jest Skalniak Kroczyce. O tym co słychać w klubie opowiada trener:

 

 

Dariusz Wolny: O naszych przygotowaniach można powiedzieć, że są bardzo dobre. Wzmocniliśmy zespół. Jeśli chodzi o sparingi, to z niektórych jestem zadowolony, a z niektórych nie. Jest to taki okres przejściowy. Mamy tak, że gramy w kratkę. Parę meczy zagraliśmy bardzo fajnych, a parę tragicznych, ale to chyba przez to, że ta pogoda nie rozpieszcza. Dużo zawodników jest kontuzjowanych czy chorych.

W sumie na te 5 sparingów nie mogłem zagrać tą samą jedenastką. Wzmocnienia mamy jeśli chodzi o tą ligę i o nasz klub bardzo dobre. Mamy Roberta Mastalerza z Górnika Sosnowiec. Wrócił do nas po 2 latach Tomasz Wnuk, mamy jeszcze bramkarza z Włodowic Damiana Łukasika i napastnika Kamila Szczeblę. Jest jeszcze Tristan Malatyński. Jeszcze kwestia paru dni i będziemy mieć środkowego pomocnika ze Stadionu Śląskiego. O co będziemy grać? To dobre pytanie. Będziemy grać o to, żeby wygrać jak najwięcej meczy. Co z tego będzie tego nie wie nikt. Nie chcę mówić, że będziemy grali o awans. Każdy mecz chcemy wygrać!


Źródło własne

 

 

Ostatnio zmienianywtorek, 06 marzec 2018 17:20

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.