czwartek, 01 marzec 2018 11:09

AK SOS: Cel mamy jeden, awans! - Mariusz Grząba - AKS Niwka

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Przerwa zimowa trwa w najlepsze, sparingi trwają, końca zimy nie widać. Za to w klubie z Sosnowieckiej dzielnicy Niwka widać powoli koniec przygotowań. Ekipa AKS-u zagra jeszcze 2 sparingi z MKS Lędziny i SKS Łagisza. Natomiast jeśli chodzi o kadrę, to też już jest prawie zamknięta, ale o tym co słychać w klubie dowiemy się od trenera. Oto co nam powiedział:

 

 

Mariusz Grząba: Co do sparingu ostatniego sparingu z Kamienicą Polską, to z powodu epidemii grypy brakło w tym sparingu w naszym zespole 9 zawodników. Sparing z dużą przewagą naszej drużyny z mnóstwem niewykorzystanych sytuacji. Zostały nam ostatnie 2 sparingi, z czwartoligowymi Lędzinami i z Łagiszą,  który chciałbym rozegrać już u nas na boisku, ale wiem, że może być z tym ciężko. Co do wzmocnień.  Na tą chwilę doszło do nas 5 nowych zawodników. Czynimy jeszcze starania o jednego zawodnika. 

Cieszę się, że dzięki zaangażowaniu nowego Prezesa będziemy dysponować silnym i wyrównanym składem. W tym okienku transferowym pozyskaliśmy ogranego na szczeblu ekstraklasy i 1 ligi Bartka Chwalibogowskiego, Mateusza Majchrzaka byłego zawodnika min RKS Grodziec, Tęczy Błędów, MKS-u Sławków, Adriana Rakoczego z Unii Dąbrowa, który w sparingach pokazał, że mimo młodego wieku będzie wartością dodaną, Dominika Michalskiego z Zagłębia Sosnowiec, który zabezpieczy nam boczna strefę boiska, Szymona Stoka ogranego i doświadczonego zawodnika grającego na poziomie 4 ligi. Szymon docelowo jest brany pod uwagę na pozycję 6, 8. I dopinamy też kwestię ostatniego zawodnika, który może grać wysuniętego napastnika, ale także na boku pomocy. I na tym skończymy nasze polowanie w tej przerwie. Nasza kadra zamknie się na 21 osobach. Część chłopaków dostało zgodę na wypożyczenie, transfery do innych klubów.

Dokonując takich wzmocnień cel może być jeden, gra o awans!


Źródło własne

 

 

Ostatnio zmieniany czwartek, 01 marzec 2018 11:23

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.