Log in

IV: Warta Zawiercie - skarb kibica

  • Napisane przez Sebastian Dziedzic
  • 0 komentarzy

Warta po powrocie do IV ligi przeżyła w niej dwa skrajne okresy, pierwszy jesienny mega pozytywny i drugi wiosenny, gdzie nie była już czarnym koniem rozgrywek i zawodziła na wyjazdach. W przerwie letniej prowadzenie zespołu powierzono trenerowi Andrzejowi Orzeszkowi, a w podstawowym składzie doszło do kilku zmian.

 

WARTA ZAWIERCIE:

Bramkarze: Jan Sitko, Maciej Rybka

Obrońcy: Przemysław Żemła, Mariusz Strojek, Adrian Marek, Damian Sołtysik, Patryk Bajor, Krystian Białkowski

Pomocnicy: Michał Mąka, Patryk Grim, Damian Adamiecki, Jan Kłosowski, Sebastian Kubik, Michał Skórski, Mateusz Wosik, Patryk Bartusiak, Robert Smoliński, Piotr Stasiowski

Napastnicy: Zachara Bartosz, Radosz Sebastian, Dawid Karpiński, Wiktor Majchrzak

Przyszli: Przemysław Żemła (Rozwój Katowice-wypożyczenie), Robert Smoliński (Szombierki Bytom), Michał Skórski (Solne Miasto Wieliczka-futsal), Patryk Bartusiak (Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Mateusz Wosik (Gwarek Tarnowskie Góry), Piotr Stasiewski (Gwarek Zabrze), Maciej Rybka (Chemik Kędzierzyn-Koźle)

Odeszli: Krystian Furgacz (Siarka Tarnobrzeg), Filip Wiśniewski (zakończenie wypożyczenia), Rafał Nowak (Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie), Jakub Wiśniewski (zakończenie wypożyczenia), Daniel Kramarczyk (zakończenie wypożyczenia), Szymon Maszczyk (Górnik Zabrze-?), Sławomir Liberski (rekonwalescencja), Michał Sołtysik (rekonwalescencja)

Ocena trenera Orzeszka: Rozegraliśmy cztery zaplanowane sparingi plus dodatkowy z Piotrówką i z ich wyników mogę być zadowolony. Sama gra jeszcze nie jest idealna. Na pewno w tej grupie jest kilka mocnych zespołów, tj. Radzionków, Szombierki czy Sarmacja, niespodziankę może sprawić też Grodziec, a niewiadomą są też drużyny przeniesione z drugiej grupy. Plusem natomiast jest to, że nie ma zdecydowanego faworyta rozgrywek przez co w lidze może być ciekawiej. Dokonaliśmy kilku wzmocnień, ale z uwagi na trwające okienko transferowe będziemy próbować jeszcze kogoś pozyskać. Muszę zaznaczyć, że w rejonie jest kilka silnych klubów przez co sprowadzenie wartościowych zawodników jest trudne.

Źródło własne

 

 

Ostatnio zmienianyczwartek, 10 sierpień 2017 11:49

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.