Log in

U19: CLJ: Ruch Chorzów w barażu

Na kilka tygodni przed zakończeniem U19 Śląskiej Ligi Juniorów Starszy udział w barażach zapewniła sobie druzyna Ruchu Chorzów. Pierwszym przeciwnikiem awansu do zreformowanej CLJ będzie Mistrz Podlaskiego Związku Piłki Nożnej, którego poznamy w najbliższych dniach. O to miejsce rywalizują Hetmania Białystok oraz ŁKS Łomża.

 

 

Pierwsze spotkanie barażowe rozegrane zostanie 16 czerwca o gdoz. 15.00 boisku przeciwnika. Rewanż zaplanowano na 20 czerwca o godzinie 17.00 na główej płycie przy Ciechej. Jeśli U19 Ruch Chorzów wyjdzie z potyczki zwycięski zagra w decydujacej rundzie ze zwycięzcą pary Opolski ZPN - Zachodniopomorski ZPN (Bałtyk Koszalin).

Ewentualny dwumecz odbędzie się w poniedziałek 25 czerwca na boisku przeciwnika, a rewanż w Chorzowie w piatek 29 czerwca o 17.00.

Przypomnijmy, że od sezonu 2018/19 CLJ będzie prowadzona w jednej grupie, a z ligi spadną drużyny z miejsc 7-16. W lidze zagra pierwsze sześć zespołów z sezonu 2017/18 oraz cztery zespoły wyłonione z barażów pomiędzy Mistrzami danego regionu.

Do tej pory pewny udział w U19 - CLJ mają już:

Legia Warszawa, Cracovia, Motor Lublin, Korona Kielce, Jagiellonia Białystkok z grupy wschodniej oraz Śląsk Wrocław, Lech Poznań, Pogoń Szczecin, Arka Gdynia i Zagłębie Lubin z grupy zachodniej.

Także dla tych rozgrywek przygotowaliśmy darmową zabawę w typowanie wyników meczu.

Zapraszamy do darmowej zabawy w typowanie wyników ligi - LINK DO PLATFORMY KICKTIPP.PL

Źródło własne

 

 

Ostatnio zmienianyśroda, 30 maj 2018 17:10

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.