BL: 1.FC Köln - Podolski wyklucza powrót.

"Mam zamiar grać jeszcze przez conajmniej rok", takie słowa padły z ust Lukas Podolskiego, który wykluczył na dzień dzisiejszy powrót do 1.FC Köln. W pogłoskach można było usłyszeć, że Podolski miał przejąć w klubie pozycje kierowniczą w klubie.

„Wiem, że moje nazwisko pojawiło się ostatnio bardzo często i sam otrzymałem wiele telefonów. Ale nadal gram w piłkę nożną, nadal się nią cieszę i chcę grać przez kolejny rok. Wszystko inne nie jest w tej chwili problemem”. Napastnik wciąż gra w Górniku Zabrze, niedaleko swoich rodzinnych Gliwic. W minionym sezonie zdobył siedem bramek w 25 meczach ligowych. 

Nie ma również „żadnej konkretnej oferty na jakąkolwiek pozycję z FC”. Po spadku Kolonii do 2. ligi, wokół Effzeh krążą spekulacje na temat konsekwencji. Trener Timo Schultz opuści klub po wygaśnięciu kontraktu z końcem czerwca. 

„Oczywiście, inni prawdopodobnie również popełnili błędy. Muszą jednak sami to przeanalizować, a następnie podjąć własne decyzje” - powiedział Podolski. Dodał: „Muszą być konsekwencje. Nie wystarczy po prostu powiedzieć: przeanalizowaliśmy wszystko i doszliśmy do wniosku, że wszystko jest w porządku i nie zrobiliśmy nic złego. Nie można być tak naiwnym”.

38 letni Podolski pozostaje nadal ikoną klubu, a kibice darzą go wielkim szacunkiem.

 

Jeśli chciałbyś pisać i opiekować się Bundesligą na naszym portalu, napisz nam krótką wiadomość mailową.

Zapraszamy do darmowej zabawy w typowanie wyników ligi - LINK DO PLATFORMY KICKTIPP.PL

 

Źródło: dpa/wz.de/

 

 

Czytany 56 razy

Media

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.