Log in

BL: Terzic o celach w Dortmundzie: "Jestem pewien, że BVB będzie mistrzem"

Edin Terzic jest od tego sezonu po raz drugi trenerem Borussii Dortmund. Młody szkoleniowiec ma za zadanie, po słabym poprzednim sezonie, doprowadzić drużynę BVB do stabilizacji i przywrócenia jej na drogę do sukcesów. Trener udzielił wywiadu dot. celów drużyny na ten sezon oraz celów klubu na przyszłość.

W wywiadzie dla "19:09 - czarno-żółty talk", który tworzy redakcja "Ruhr Nachrichten", Terzic mówił o celach drużyny BVB. Na pytanie dot. aktualnej tabeli i kto będzie Mistrzem Niemiec odpowiada lakonicznie: "To jest bardzo proste, ten kto zdobędzie najwięcej punktów! To dopiero siódma kolejka, więć wiele rzeczy się jeszcze wydarzy".

"Jestem pewien, że BVB będzie Mistrzem Niemiec".

Trener Dortmundu zapowiedział podjęcie walki z FCB Bayern w drodze po tytuł. Tym samym skierował słowa do kibiców BVB: "Możecie być pewni, że nie ma nic większego czego możemy sobie życzyć i o czym marzymy! Zrobimy wszystko, żeby próbować wygrać każde spotkanie, zakceptujemy także to, że ktoś na końcu będzie lepszy, tak po prostu. Nie możeżemy jednak pozwolić na to, że ktoś będzie od nas lepszy, bo więcej pracował, bo więcej chciał. Pracujemy nad tym! Nie poddamy się, damy z siebie wszystko, aby znów pokazać się na Borsigplatz (miejsce świętowania sukcesów BVB). Nikt nie da gwarancji, kiedy to się stanie, ale ja moge Wam przyrzec, że pracujemy nad tym kazdego dnia. Wiemy, że nikt nam niczego nie podaruje, tego też nie chcemy i nie potrzbujemy. Chcemy sami to wypracować, żeby na końcu powiedzieć, że zasłużyliśmy na ten sukces".

Źródło: onlineliga.de

Jeśli chciałbyś pisać i opiekować się Bundesligą na naszym portalu, napisz nam krótką wiadomość mailową.

Zapraszamy do darmowej zabawy w typowanie wyników ligi - LINK DO PLATFORMY KICKTIPP.PL

 

Źródło: EuroKick.pl/onlineliga.de

 

 

Media

Ostatnio zmienianyczwartek, 22 wrzesień 2022 11:27

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.