Log in

LE: Eintracht Frankfurt musi zamknąć trybunę kibiców!

Decyzja zapadła! Rozruby na trybunach podczas meczu Ligi Europy Eintrachtu z Antwerpią, w której został ciężko ranny jeden z kibiców doprowadziły do surowej kary dla obu klubów.

 

UEFA zadecydowała, że mecz w 1/8 finału Ligi Europy odbędzie się bez najbardziej zagorzałych fanów drużyny. Do tego klub musi zapłacić karę 30 tysięcy Euro.

Przeciwnik z Belgii, którego kibicwe wywołali stadionowe burdy, został ukarany przez UEFA zakazem wyjazdu kibców na kolejny mecz pucharowy, grzywną 30 tys. Euro. Antwerpia musi skontaktować się z Eintrachtem w celu naprawienia szkód wyrządzonych przez belgijskich chuliganów.

Podczas "ataku" Belgów piritechniką ciężko ranny został jeden z kibiców. Sprawca, który rzucił bengalos w grupę kibiców został zidentyfikowany przez policję. Już przed tym zajściem w bloku gości odpalono duze ilości priotechniki. Także z sektora gospodarzy na murawę rzucano pirotechniką, przez którą został raniony ochroniarz.

Eintracht został zwycięzcą grupy i zagra w marcu w 1/8 Finału Ligi Europy, Antwerpia natomiast pożegnała się z pucharami.


Jeśli chciałbyś pisać i opiekować się Bundesligą na naszym portalu, napisz nam krótką wiadomość mailową.

Zapraszamy do darmowej zabawy w typowanie wyników ligi - LINK DO PLATFORMY KICKTIPP.PL

 

Źródło EuroKick.pl

 

 

Media

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 13 grudzień 2021 01:18

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.