Log in

BL: Zakaz stadionowy do końca życia dla moderatora programu satyrycznego!

Moderator programu satyrycznego Sebastian Pufpaff przebrany za trenera drużyny Borussii Dortmund, Marco Rose, nie zaskarbił sobie dobrej opinii swoim żartem.

W środę wieczorem Pufpaff w swoim programie pokazał, w jaki sposób udało mu się nielegalnie wejść na sobotni mecz Bundesligi BVB z FC Bayern, który  odbył się na stadionie Signal Iduna Park w Dortmundzie.

Jak udał mu się ten wyczyn?
Pufpaff, który wyglądem przypomina trenera BVB Marco Rose, przebrał się za niego, a do tego zorganizował kopię autobusu drużyny BVB, którym zaplanował wjazd na stadion. Pikanterii dodaje fakt, że w kwietniu 2017 przed ćwierćfianłem Ligi Mistrzów przeciwko AS Monaco dokonano zamachu na autobus Borussii, co pozostało w pamięci wszystkich zwiazanych z klubem osób. Właśnie to było chyba powodem strasznego wzburzenia i krytyki na Pufpaffa w mediach.

Wracając do soboty - moderatorowi i jego ekipie udało się dostać na teren stadionu, a jego blef został zauważony krótko przed wejściem do szatni. Nikt nie potraktował jego "występu" jako żart i cała ekipa została natychmiast wyproszona ze stadionu. 

Konsekwencje dla Pufpaffa, który jest wielkim kibicem Borussi są ogromne. Joachim Watzke, Dyrektor klubu, wydał wobec niego dożywotni zakaz stadionowy! Okolicznością łagodzącą było odstąpienie o zgłoszenia tego przestepstwa na Policji. 

Aktualizacja: Wypowiedź Joachim Watzke

Joachim Watzke dementuje zakaz stadionowy dla Pufpaffa - "Do chwili obecnej nie zajmowaliśmy się tą sprawą w klubie i dlatego nie została podjęta żadna decyzja. Znajdujemy się właśnie w fazie analizy całego zajścia. Nie wiem dlaczego i z jakiego powodu Pan Pufpaff samozwańczo ogłosił swój dożywotni zakaz stadionowy".
Watzke dodał również: "Miłą i pozytywną rzeczą związaną z całą tą sprawą jest oświadczenie Pufpaffa, że jest zagorzałym kibicem BVB."

Jeśli chciałbyś pisać i opiekować się Bundesligą na naszym portalu, napisz nam krótką wiadomość mailową.

Zapraszamy do darmowej zabawy w typowanie wyników ligi - LINK DO PLATFORMY KICKTIPP.PL

 

Źródło EuroKick.pl

 

 

Media

Ostatnio zmienianyczwartek, 09 grudzień 2021 12:59

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.