BL: Transferowy poker Fredi Bobica - Hertha Berlin

Wszystko wskazuje na to, że końcówka okienka transferowego będzie w Berlinie niezmiernie interesująca. W prasie niemieckiej można przeczytać, że na liście transferowej Fredi Bobica po obu stronach znajduja się kandydaci.

 

Dyrektor sportowy Fredi Bobic powiedział: "Koniec okienka transferowego może być szalonym okresem, w tym czy innym kierunku. W latach osiemdziesiątych powiedziałbym - wymieniamy się obrazkami Panini. Jestesmy na to przygotowani!".

Pozostało 12 dni do roztrzygnięć w karuzeli transferowej Hertha BSC. Czytając między wierszami, Bobic stawia na wymianę... Nazwiska podane ponizej nie są nowością, ale czasu na "ruchy" jest coraz mniej.

Według Bilda na liście odejść znajdują się minimum cztery nazwiska: Dodi Lukebakio (23), Javairô Dilrosun (23), Jordan Torunarigha (24) und Deyoviaiso Zeefuik (23), którzy przy interesujacej ofercie mogą opuścić szeregi Herthy. Na celowniku pozostają Nemanja Radonjic (25, Olympique Marseille), Maxwel Cornet (24, Olympique Lyon) oraz Linton Maina (22, Hannover 96).

Przybyli: Suat Serdar (Schalke 04), Kevin-Prince Boateng (AC Monza), Marco Richter (FC Augsburg)

Odeszli: Mathew Leckie (Melbourne FC), Semi Khedira (koniec kariery), John Cordoba (FK Krasnodar), Arne Maier (FC Augsburg). 

Źródło: eurokick.pl

Jeśli chciałbyś pisać i opiekować się Bundesligą na naszym portalu, napisz nam krótką wiadomość mailową.

Zapraszamy do darmowej zabawy w typowanie wyników ligi - LINK DO PLATFORMY KICKTIPP.PL

 

 

 

Czytany 1257 razy

Media

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.