Log in

BL: BVB - Haaland - "Absolutna bezczelność, nieodpowiedzialne zachowanie"

Po porażce 1:2 przeciwko Eintracht Frankfurt, sytuacja Borussii w wyścigu o Ligę Mistrzów wydaje się być krytyczna. Były reprezentant Niemiec, Didi Hamann, nie szczędzi słów krytyki wobec Erlinga Haalanda, jego doradców, a także całego klubu.

Już siedem punktów straty do czwartego w tabeli Eintrachtu Frankfurt. Szanse na grę w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie są już tylko minimalne.
Znany z swej powściągliwości i rzeczowej analizy Didi Hamman, ostro skomentował piłkarza BVB, Erlinga Haalanda. "Haaland powienien się cieszyć, że w ogóle może jeszcze grać dla Borussii".

Powodem jego wzburzenia była publikacja zdjęć ojca, a zarazem doradcy napastnika, który na kilkanaście godzin przed spotkaniem był w Barcelonie, najprawdopodobniej w celach dotyczących transferu syna. Dla Hammana oczywiście całkowite No-go: "Absolutna bezczelność ze strony ojca zawodnika, przed tak ważnym meczem rozpoczynać rozmowy z Barceloną. Wiadomo było,że koledzy z drużyny na pewno dowiedzą się o tym, a to destabilizuje sytuację i klimat w zespole. Jeśli chce odejść, to powinien to zakumunikować oficjalnie. To jest właśnie problem BVB".

Po chwili, gdy wydawało się, że zapanował spokój, Hamann dołożył klasycznie "do pieca" w kierunku klubu: "To jest niesamowite, że ze strony klubu nie było żadnej reakcji w tej sprawie pomimo tak nieodpowiedzialnego postępowania".

Dyrektor sportowy Michael Zorc skomentował doniesienia zdaniem - "Z mojego punktu widzenia nie ma żadnej podstawy do krytyki, jeśli tych dwóch panów (ojciec i brat Haalanda) chcą nad "zatankować" trochę słońca nad Morzem Śródziemnym."

Didi Hamman kwituje sytuacje w klubie w jednoznaczny sposób: "I to jest właśnie problem Borussii Dortmund - zawodnicy mają za dużo praw. Moim zdaniem w klubie brakuje ostrej ręki. To nie pierwszy raz zdarza się taka sytuacja - Dembele czy Aubameyang są najlepszymi przykładami. To właśnie powód, że w Dortmundzie w dalszym ciągu jest to możliwe".

Tabela


Źródło: eurokick.pl

Jeśli chciałbyś pisać i opiekować się Bundesligą na naszym portalu, napisz nam krótką wiadomość mailową.

Zapraszamy do darmowej zabawy w typowanie wyników ligi - LINK DO PLATFORMY KICKTIPP.PL

 

Źródło EuroKick.pl/kicktipp.pl

 

 

Media

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 05 kwiecień 2021 13:50

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.