Log in

MŚ: Gr. B Maroko - Donośny ryk berberyjskiego lwa.

Największe osiągnięcie drużyny odnotowano przed 32 laty. W roku 1986 Maroko dostaje się do ćwierćfinału MŚ, w którym zostaje ograne przez ekipę Niemiec 1:0. Ładnie wykonany rzut wolny przez młodego Lothara Matthäusa zakończył ekspedycję "Lwów Atlasu". Dwa następne występy w finałach MŚ (1994 i 1998) kończą się po rozgrywkach grupowych, a w następnych latach po "Lwach" słuch zaginął.

Prawie tak samo jak o drużynie, bardzo mało słychać o zagrożonych wymarciem lwach berberyjskich, kórych piękna majestatyczna grzywa uczyniła królem wszystkich lwów. Obecnie pozostało ich około stu, żaden z nich nie żyje na wolności. Pozostało juz tylko zoo lub ekran kinowy. Wracając do piłkarskich Lwów Atlasu, ich występy w kwalifikacjach nie były na miarę Hollywood, ale można je uzanć za bardzo solidne. Dzięki integralności i silnej obronie ekipa Maroko nie traciła bramek. Jedynego gola przeciwko Lwom udało się strzelić zawodnikom Wybrzeża Kości Słoniowej, ale to i tak nie pomogło im w obronie pierwszego miejsca.

Kapitan Mehdi Benatia z Juventusu jest najbardziej doświadczonym zawodnikiem, który potrafi doskonale kierować zespołem. Wielkim znakiem zapytania jest to, jaką siłę i odporność pokaże obrona Maroko w starciu ze światowymi gwiazdami półwyspu Iberyjskiego.

Prognoza Kicktipp: Wyjście z grupy będzię dla berberyjskich Lwów bardzo ciężkim zadaniem. Jednak jeśli wygrają swoje spotkanie z Iranem, a Portugalia przegra z Hiszpanią, to ryk królewskiego zwierza dotrze przez góry Atlas do Lizbony.

 

Zapraszamy wszystkich do darmowej zabawy w typowaniu wyników Mistrzostw Świata - LINK DO PLATFORMY KICKTIPP.PL 

Oczywiście na platformie Kicktipp.pl możesz stworzyć własnego typera i bawić się tylko w gronie Twoich przyjaciół i znajomych. Powodzenia!

#Mundial #MŚ2018 #WorldCup #PolskaDawaj #PolskaGola #Typer #MŚRosja2018


Źródło: kicktipp.pl / własne

 

 

Ostatnio zmienianywtorek, 05 czerwiec 2018 16:49

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.