Log in

MŚ: Gr. B Portugalia - Czym jest drużyna Portugalii bez Ronaldo?

Mistrz Europy! Osiem minut trwało spotkanie finałowe Mistrzostw Europy pomiędzy Portugalia i Francją, jak Cristiano Ronaldo po nieprzyznanym faulu Dimitri Payeta leżał kontuzjowany na murawie. Udało mu się wrócić na boisko z zabandażowaną nogą, jednak nie pomogło to wiele i CR7 ze łzami w oczach schodził do zmiany. Wydawało się, że marzenia o Mistrzostwie pękły jak bańka mydlana. Jednak druzyna Portugalii udowodniła, że także bez swojej gwiazdy i kapitana może być niewygodnym i trudnym do pokanania przeciwnikiem. w 109 minucie gola na wagę złota strzelił Eder i tym samym Seleçao das Quinas zostało pierwszy raz w historii Mistrzem Europy.

Loris Karius swoimi dwoma katastrofalnymi błędami oraz Gareth Bale swoją przepiękną bramką w finale Ligi Mistrzów ukradli show Cristiano Ronaldo. Z tego powodu CR7 poleci do Rosji specjalnie zmotywowany, aby pokazać swoją klasę, a co z tym idzie, z Portugalia trzeba się w tym turnieju liczyć. Już 15 czerwca w Soczi odbędzię sie pierwszy hit MŚ o pierwsze miejsce w grupie pomiędzy Portugalia i Hiszpanią. Iran i Marokko grają również, ale szansa na wyjście z grupy ma tyle z nimi wspólnego jak Cristiano Ronaldo i tatuaże.


Prognoza Kicktipp: Portugalia dojdzie minimum do ćwierćfinału. Czy będzie zwycięzcą grupy, czy zajmie drugie miejsce zależy od tego, jak zakończą się pojedynki pomiędzy klubowymi kolegami z Realu, Cristiano Ronaldo i Serio Ramosem.

 

Zapraszamy wszystkich do darmowej zabawy w typowaniu wyników Mistrzostw Świata - LINK DO PLATFORMY KICKTIPP.PL 

Oczywiście na platformie Kicktipp.pl możesz stworzyć własnego typera i bawić się tylko w gronie Twoich przyjaciół i znajomych. Powodzenia!

#Mundial #MŚ2018 #WorldCup #PolskaDawaj #PolskaGola #Typer #MŚRosja2018


Źródło: kicktipp.pl / własne

 

 

Ostatnio zmienianywtorek, 05 czerwiec 2018 17:23

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.