Log in

MŚ: Gr. A Egipt - Piłkarskie piramidy nie rosną do nieba.

Oliver Kahn nie przypomina już sobie swoich łez po finale MŚ w Yokohamie, po tym jak jego straszny błąd doprowadził do bramki decydującej o tytule dla Brazylii. Tego na pewno nie musi się wstydzić także Mo Salah, który po faulu Sergio Ramosa w finale Ligi Mistrzów ze łzami w oczach opuszczał kontuzjowany boisko. Salah ma nadzieję na występ w Rosji i choć piłka nożna to gra zespołowa, niewyobrażalną stratą byłaby jego nieobecność w ekipie Faraonów, która bardzo zminiejszyłaby szanse na wyjście z grupy.

 

Żaden egipski bark nie będzie już dominował w krainie piramid i Nilu jak ten, sympatycznego wyjątkowego piłkarza. Do tej pory Egipt był tylko dwa razy w finałach 1934 i 1990, teraz modli się o zdrowie swojej gwiazdy Salaha i marzy o piłkarskiej wiośnie w kraju Faraonów. Przeminęła ona już dawno u bramkarza zespołu Essam El-Hadary, który mając lat 45 znajduje się u schyłku własnej kariery. Niewątpliwie reprezentacja Egiptu osiągnęła już teraz historyczny sukces wystawienia najstarszego bramkarza w historii MŚ.


Prognoza Kicktipp: Jeśli Salah zagra, wtedy Egipcjanie wybudują mu piramidę, jeśli nie, wtedy marzenia o wyjściu z grupy Egiptu będą jak budowa zamku na piasku.

 

Zapraszamy wszystkich do darmowej zabawy w typowaniu wyników Mistrzostw Świata - LINK DO PLATFORMY KICKTIPP.PL 

Oczywiście na platformie Kicktipp.pl możesz stworzyć własnego typera i bawić się tylko w gronie Twoich przyjaciół i znajomych. Powodzenia!

#Mundial #MŚ2018 #WorldCup #PolskaDawaj #PolskaGola #Typer #MŚRosja2018


Źródło: kicktipp.pl / własne

 

 

Ostatnio zmienianysobota, 02 czerwiec 2018 11:49

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.