Log in

#CoToZaStadion? - Zdjęcie 6

Stadion w rundzie 5 został zidentyfikowany niesamowicie szybko przez Adama, co nas miło zaskoczyło, a z drugiej strony dało powód do refleksji. Odbiegając trochę od formuły postanowililiśmy zapytać Was dodatkowo, kto strzeli bramkę w jutrzejszym meczu towarzyskim Polska - Nigeria. Oczywiście można odpowiedzieć także, że nikt, zakładając, że będzie 0:0.

Do wygrania są 2 x 1 punkt, a otrzyma go ten, którego odpowiedź będzie najbardziej odpowiadała przebiegowi spotkania oraz ten kto najszybciej wpisze pierwszego strzelca w meczu! Jeśli chodzi o spotkania polskiej reprezentacji w przygotowaniach i na Mundialu, to wyniki możecie typować także w darmowej rundzie typera na platformie Kicktipp.pl Typer Mistrzostwa Świata 2018 Rosja

Odpowiedzi możecie udzialać w komentarzach do artykułu, to nam pozwoli na lepszy przegląd sytuacji. Na początku będziemy uznawać także odpowiedzi udzielone na naszym profilu FB.

Jeśli ktoś ma ochotę może się zarejestrować, ale to nie jest konieczne - wystraczy, że w komentarzu będzie nick, to wystarczy do dopisania punktu do klasyfikacji. #CoToZaStadion nasza nowa zabawa - zapraszamy!!!

Dotychczasowa klasyfikacja:

Adam 2

Sylwester, Tomasz, Łukasz - 1 punkt!

Jola 1 punkt

 

Dotychczasowe pytania:

Stadion Schalke 04, Stadion BVB, Stadion VfL Wolfsburg, Urania Ruda Śląska, Stadion Narodowy Malta.

Ostatnio zmienianyczwartek, 22 marzec 2018 14:27
red

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.