Log in

AKSOS: Podsumowanie rundy - SSZ Ujejsce - Aleksander Adamus

  • Napisane przez Rafał Sacha
  • 0 komentarzy

SSZ Ujejsce po rundzie jesiennej zajmuje 3 miejsce. Po 15 spotkaniach liczba zdobytych punktów wynosi 14. 4 wygranych, 2 remisy i 9 porażki. Był to ostatni mecz w tym sezonie drużyny z Ujejsca (choć nie ma jeszcze oficjalnego stanowiska w tej sprawie, drużyna się rozwiązuje). Oto podsumowanie rundy przez trenera, który zostaje w tym momencie bez pracy i chętnie podejmie kolejne wyzwanie w nowym klubie. Jeśli ktoś jest zainteresowany podjęciem współpracy z trenerem, to proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 783 828 622.

 
 
 
 
Aleksander Adamus: Podsumuję ostatni okres odkąd objąłem Ujejsce, zwłaszcza, że był to ostatni mecz tej drużyny. Mecz, w którym chcieliśmy zostać zapamiętani jako ludzie, którzy nie przejmują się przeciwnościami losu, którzy nie tłumaczą się, że kadra bardzo wąska, że zawsze kogoś brakowało na meczu, że... biednemu wiatr w oczy. Po prostu chcieliśmy grać w piłkę i dać z siebie więcej niż od nas oczekiwano. Początek mojej przygody z drużyną mieliśmy obiecujący. Zrobiliśmy 10 punktów, które dały nam i grupie jeżdżących za nami kibiców dużo radości.
 
W tamtym momencie łatwiej było o dobry rezultat, bo drużyna była odpowiednio przygotowana motorycznie przez trenera Chmielowskiego. W późniejszym czasie musieliśmy zejść niestety tylko na jedną jednostkę treningową, co musiało odbić się na przygotowaniu motorycznym. Dwa miesiące bez regularnych treningów robią różnicę, ale czy było to aż tak widać w meczach? Myślę, że nie, bo zawodnicy nadrabiali braki kondycyjne swoim charakterem, za co później ich ludzie docenili. Dziękuję wszystkim,  którzy byli z nami do końca, za wsparcie i zainteresowanie drużyną. Również portalowi regionalnapilka.pl ,bo rzadko kiedy jest jakiekolwiek zainteresowanie niższymi ligami, a tutaj wygląda to na prawdę bardzo dobrze.
 
Zapraszamy wszystkich do darmowej zabawy w typowaniu wyników ligi - LINK DO PLATFORMY KICKTIPP.PL

Przypominamy, że w tej zabawie możesz przyłączyć się w każdej chwili.

 

Źródło własne

 

 

Media

AK SOS: CKS Czeladź - Górnik Sosnowiec [bramki] 2018.09.29 youtube.com Czeladzki KS
Ostatnio zmienianysobota, 22 grudzień 2018 00:31

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.