Log in

AKSOS: Podsumowanie rundy – Niwy Brudzowice – Sebastian Gzyl

  • Napisane przez Rafał Sacha
  • 0 komentarzy

Zakończyliśmy nasz artykuł cykliczny „UPSZ”, a zaczynamy kolejny cykl z serii „Podsumowanie rundy jesiennej”. W podsumowaniach tych trenerzy, prezesi, piłkarze drużyn będą podsumowywać rundę jesienną w wykonaniu swoich drużyn. Zapraszamy do czytania!

 
 
 
 
Niwy Brudzowice po rundzie jesiennej zajmują 1 miejsce. Po 15 spotkaniach liczba zdobytych punktów wynosi 42. Bezapelacyjny lider, który przegrał tylko jeden mecz.
 
Oto podsumowanie rundy przez trenera:
 
Sebastian Gzyl: Runda jesienna była najlepszą w wykonaniu mojego Zespołu od powstania Klubu.
W jej trakcie pobiliśmy kilka rekordów, o których w UPSZ-u wspominał Pan Prezes. Dla mnie ważniejsze jednak jest to, jak prezentowaliśmy się na boisku. Po poprzednim sezonie utrzymaliśmy w zasadzie cały Zespół (tylko Martin Brzezina wrócił do Sierakowa). Bardzo ważne i trafne okazały się transfery. Każdy z chłopaków, który do nas trafił zagwarantował Nam jakość na boisku. Najważniejsze jednak jest to, że na boisku jesteśmy DRUŻYNĄ. Czternaście zwycięstw mówi samo za siebie i pomimo bolesnej porażki w Derbach jestem bardzo zadowolony. Prawdziwą jakość pokazaliśmy w wyjazdowych meczach z CKS-em oraz Sarnowem i wierzę, że taką dyspozycję zaprezentujemy wiosną.  Teraz czas na odpoczynek i wyleczenie urazów, a 26 stycznia rozpoczynamy przygotowanie do rundy rewanżowej.
 
Zapraszamy wszystkich do darmowej zabawy w typowaniu wyników ligi - LINK DO PLATFORMY KICKTIPP.PL

Przypominamy, że w tej zabawie możesz przyłączyć się w każdej chwili.

 

Źródło własne

 

 

Media

AK SOS: CKS Czeladź - Górnik Sosnowiec [bramki] 2018.09.29 youtube.com Czeladzki KS
Ostatnio zmienianyczwartek, 06 grudzień 2018 23:29

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.