Logo
Wydrukuj tę stronę

AKSOS: Unia z 3 punktami, Mateusz Wiatr z hattrickiem [FOTO]

Mecz dwóch drużyn środka tabeli nie był jakimś porywającym widowiskiem, ale walki obu drużynom nie można odmówić.

Pierwsza połowa w miarę wyrównana, ale to gospodarze prowadzili do przerwy 1:0. Strata piłki przez gości, przejęcie przez gospodarzy, dogranie do boku, wrzutka i Mateusz Wiatr strzałem głową pokonuje bramkarza gości (37. minuta).

W drugiej połowie można powiedzieć, że przeważali goście – ale trzeba podkreślić, że w posiadaniu piłki, niż sytuacjach bramkowych. Preczów próbował grać, ale to Unia strzeliła dwie bramki po kontrach. Najpierw w 56. minucie Wiatr podwyższył na 2:0, a 6 minut później już cieszył się z ustrzelonego hattricka.

Sezon dla obu ekip się skończył. Goście na pewno są zadowoleni, bo jak na beniaminka przystało 24 punkty robią dobre wrażenie. Gospodarzy stać na więcej, miejsce mają bezpieczne, a może po sezonie być jeszcze wyższe - jeśli się sprawdzą informacje, które „roznoszą jaskółki” o zawodnikach zza miedzy, którzy chcą przyjść w przerwie zimowej do Ząbkowic.

Na wypowiedzi trenerów zapraszamy do środowego UPSZ-a.

Zapraszamy wszystkich do darmowej zabawy w typowaniu wyników ligi - LINK DO PLATFORMY KICKTIPP.PL

Przypominamy, że w tej zabawie możesz przyłączyć się w każdej chwili.

Unia Ząbkowice – KS Preczów 3:0 (1:0)

Bramki:
1:0 – 37. min Wiatr M (głową)
2:0 – 56. min Wiatr M
3:0 – 62. min Wiatr M

Składy:
Unia: Palczewski, Załawka, Treściński, Szczypa, Wiatr J, Pałka, Otubiec, Pastuszak, Książek, Wiatr M, Kucharz. Trener Daniel Treściński
Rezerwa: Futrzyński, Sawicki,

Preczów: Chojnacki, Sosnowski, Sikora, Świeczka M, Wierzbicki, Świeczka K, Musiał, Skrzypiec, Piwowarczyk, Bobrowicz, Gimzia. Trener Krzysztof Masłowski
Rezerwa: Więcek, Kulaszewicz, Kurek, Pilszczek, Zbruk, Afeltowicz

Sędziował: Kamiński, Grzelec, Kania (KS Sosnowiec)

Źródło własne

Media

AK SOS: CKS Czeladź - Górnik Sosnowiec [bramki] 2018.09.29 youtube.com Czeladzki KS
Ostatnio zmienianyponiedziałek, 19 listopad 2018 23:14