Log in

AKSOS: Górnik Sosnowiec pokonuje Ujejsce. Show Włodarczyka [FOTO]

  • Napisane przez Rafał Sacha
  • 0 komentarzy

Sezon w A klasie sosnowieckiej uważam za otwarty!!! Tak, w sobotnie popołudnie lokomotywa z napisem Serie A ruszyła i od razu zrobiło się ciekawie. Takie wyniki jak wygrana beniaminka Preczowa ze Zgodą Byczyna 6:4, czy 2:0 KS Gminy Psary ze Skalniakiem Kroczyce sugerują, że będzie ciekawie. My wybraliśmy się na mecz Górnika Sosnowiec z SSZ Ujejscem. Goście w tamtym sezonie byli Rycerzami Jesieni, a Górnik w tym sezonie też się prezentuje nieźle kadrowo. Na ławce w Górniku zasiadł Maciej Bablok wraz ze Sławkiem Chodorem. Dotychczasowy trener Bartosz Mizia został w klubie jako trener koordynator i grający zawodnik.

 
 
 
 
Jeśli po pierwszych 45. minutach wynik brzmiałby 5:0 dla gospodarzy nikt by nie miał pretensji, ale goście mieli w bramce Konrada Włodarczyka, który czynił cuda. Choć to goście groźnie zaatakowali na początku Najpierw w 6. minucie Adam Kostępski ładnie uderzył nad poprzeczką, Dwie minuty później podobny strzał Piotra Olszowskiego. Potem zaczął się festiwal nieskuteczności gospodarzy. W 23. minucie Łukasz Baran z 5 metrów nie trafił do pustej bramki, bo trafił we Włodarczyka, który wyrósł jak z pod ziemi. W 40. minucie ponownie Baran z bliska przegrywa pojedynek z Włodarczykiem. W 43. minucie bramkarz Ujejsca jest lepszy w sytuacji z Kamilem Słaboszem. Włodarczyk w pierwszej połowie nie do pokonania, więc mamy remis.

W drugiej połowie obraz gry był podobny. Gospodarze groźnie atakują, ale i goście czasem mają  swoje sytuacje, jednak wciąż w Sosnowcu był remis. Warto odnotować ładny strzał Piotra Zarychty, lecz oczywiście w kapitalny sposób broni Włodarczyk (60.minuta). I gdy wszyscy pogodzili się z remisem dwa ciosy zadali gospodarze. Najpierw Mariusz Ludwiczek z bliska pokonał Włodarczyka (83.minuta), a następnie Sławomir Chodor w 90. minucie również z bliska trafił do bramki gości.
Nie pocieszony po meczu był trener Ujejsca Michał Chmielowski, który trafnie zauważył, że żeby wygrać, musisz strzelić to co masz, a jak jeszcze popełniasz takie straty to rywal ma prawo po takich błędach strzelać bramki, oczywiście przyznał też, że Górnik wygrał zasłużenie. W sztabie trenerskim gospodarzy panowała radosna atmosfera, bo wynik na otwarcie dobry, kadra duża i mocna, więc czego więcej można chcieć?
 

Zapraszamy wszystkich do darmowej zabawy w typowaniu wyników ligi - LINK DO PLATFORMY KICKTIPP.PL

Przypominamy, że w tej zabawie możesz przyłączyć się w każdej chwili.


Górnik Sosnowiec - SSZ Ujejsce 2:0 (0:0)


Bramki:
1:0 - 83.min Ludwiczek
2:0 - 90.min Chodor

Składy:
Górnik: Częstochowski, Komorowski, Chmielewski, Ambrozik, Gałuszka K, Pałasz, Zarychta, Mizia, Słabosz, Ludwiczek, Baran. Trener Bablok Maciej
Rezerwa: Lech, Gałuszka A, Knochowski, Marszałek, Wites, Kurczek, Chodor
Ujejsce: Włodarczyk, Rusiński, Motyka, Szabla, Dobroś, Wierzbica, Kowalski, Olszowski, Kostępski, Wanot, Kachniarz. Trener Michał Chmielowski
Rezerwa: Tokaj, Okrajek, Pater, Kabut, Sławiec, Wiatr                                                                              
Sędziowali: Rożyński, Kania, Chmurzyński (KS Sosnowiec) 

 


Źródło własne

 

 

Media

youtube.com Sarmacja TV
Ostatnio zmienianywtorek, 21 sierpień 2018 21:31

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.