Log in

AKSOS: Podsumowanie rundy – Niwy Brudzowice – Sebastian Gzyl

Zakończyliśmy nasz artykuł cykliczny „UPSZ”, a zaczynamy kolejny cykl z serii „Podsumowanie rundy jesiennej”. W podsumowaniach tych trenerzy, prezesi, piłkarze drużyn będą podsumowywać rundę jesienną w wykonaniu swoich drużyn. Zapraszamy do czytania!

(0 głosów)

AKSOS: Iskra zaiskrzyła, a Ostoja przegrywa na własne życzenie [FOTO]

Ostatnia kolejka i mała niespodzianka w Psarach. Miejscowa Iskra pokonała Ostoję Żelisławice 4:1. Duże znaczenie miała poprzednia kolejka, ponieważ wygrana z liderem została w głowach piłkarzy z Żelisławic – jeśli wygrywamy z liderem, to z Iskrą również powinniśmy – mówił po meczu trener Ostoi Opeldus…i tu nastąpiło zderzenie z rzeczywistością.

(2 głosów)

AKSOS: Quo Vadis CKS-ie Czeladź?

Temat zwalniania i zatrudniania trenerów to zawsze temat rzeka. Obojętnie jak trenerowi idzie, siedzi zawsze na bombie, która tyka cały czas. Czasem jedna porażka powoduje, że trener leci ze swojej posady, natomiast jedna wygrana w beznadziejnej sytuacji zespołu powoduje, że trener jest wychwalany pod niebiosa i działacze obiecują mu złote góry, do momentu, aż nie przegra czterech, pięciu meczów z rzędu.

(1 głos)

AKSOS: 3 wygrana Ujejsca z rzędu. Czerwono na boisku [FOTO]

Nie będzie to typowa relacja z meczu, a wyjątkowo bardziej opisowa. Mecz ten był toczony równorzędnie z meczem 4 LO Tęcza Błędów – AKS Niwka, który był rozgrywany na głównej murawie w Ząbkowicach. Więc postanowiliśmy Państwu zaprezentować oba spotkania na naszych łamach.

(0 głosów)

AKSOS: Ostoja nie sprawiła kolejnej niespodzianki, bo Górnik miał Barana [FOTO]

Tydzień temu wszyscy śledzący „Serie A” byli zdziwieni wygraną Ostoi z CKS-em Czeladź. Górnik natomiast pokonał dobrą drużynę Przemszy Okradzionów. Byliśmy ciekawi, czy piłkarze Artura Opeldusa pójdą za ciosem i wygrają na Zagórzu z Górnikiem, czy też piłkarze Górnika wygrają na swoim terenie kolejny mecz (na swoim boisku 5 wygranych i 1 porażka).

(1 głos)

AKSOS: Przemsza „popłynęła” na Zagórzu. [FOTO]

Środowy bardzo dobry występ pucharowy przeciwko Warcie Zawiercie, chyba odbił się dzisiaj czkawką piłkarzom z Okradzionowa. Z grającym w kratkę w tym sezonie Górnikiem, piłkarze Kamila Piętki nic dzisiaj ciekawego (czytaj piłkarskiego) nam nie zaprezentowali. Górnik ten słabszy moment Przemszy wykorzystał i wygrał. Najbardziej widocznym zawodnikiem gospodarzy był Łukasz Baran. Zresztą najbardziej popularną taktyką dzisiaj wśród gospodarzy była ta, że jeśli nie masz co zrobić z piłką, graj na Barana

(0 głosów)

AKSOS: Piotr Szczerba: Runda wiosenna powinna być nasza

Drużyna MKS-u Poręba w A klasie Sosnowieckiej zajmuje 14, czyli 3 od końca miejsce w tabeli. Patrząc na przed sezonowe transfery i powroty do klubu kilku kontuzjowanych zawodników, miejsce jest zbyt niskie. Stąd pewne zmiany w klubie, o które zapytaliśmy Prezesa klubu Piotra Szczerbę.

(0 głosów)
Subskrybuj to źródło RSS