Log in

LO4: Pech Niwki. Szczakowianka z punktem [FOTO]

Ciężki to była sobota dla drużyn z czuba tabeli. Rano Siemianowiczanka goniła remis w Zbrosławicach, ale go nie dogoniła (porażka 2:3), potem Źródło z Kromołowa goniło wynik z dzielnie grającą Łagiszą i w samej końcówce dogoniło (z 1:2 na 3:2), a na deser Szczakowianka zdobyła punkt na ciężkim terenie w Sosnowcu Niwce.

(1 głos)

LO4: Niemożliwe stało się możliwe [FOTO]

Piłkę nożną można kochać za wiele rzeczy, a po sobotnim spotkaniu można ją kochać za dramaturgię i nieprzewidywalność. Choć gospodarze wygrywali do przerwy 4:0, a ich kibice zastanawiali się ile jeszcze bramek są w stanie strzelić, te w drugiej połowie Zagłębie doprowadziło do wyrównania. Piłkę meczową po pośrednim wolnym miał jeszcze Skrzypek, ale Czaplak kapitalną interwencją odkupił winny za wcześniejsze błędy.

(0 głosów)

LO4: Radosław Orłowski: Duży nacisk kładę na przygotowanie mentalne

Początek sezonu i na 4 mecze są 4 wygrane. Wiele zmian nastąpiło w drużynie Tęczy przed sezonem i mogło się wydawać, że zanim wszystko zaskoczy w drużynie Radosława Orłowskiego, te wyniki będą różne, a tymczasem piłkarze z Błędowa mogą spać spokojnie mając na koncie 12 punktów. Oto, co sam trener nam powiedział na bieżącą sytuacje.

(0 głosów)

LO4: Adam Bała: Musimy się odbudować psychicznie.

Dwie porażki i wygrana. Nie tak wyobrażali sobie start Górnika Wojkowice jej kibice, jak i zapewne sami piłkarze, zarząd czy sztab trenerski. Mimo, że to dopiero początek sezonu, dwie przegrane mogą lekko niepokoić. O bieżącą sytuację spytaliśmy po przegranym 1:2 meczu z AKS Niwka trenera Adama Bałę.

(0 głosów)

LO4: Sprawiedliwy remis Dramy z Silesią [FOTO]

W jedynym niedzielnym meczu 4 grupy katowickiej okręgówki Drama Zbrosławice zremisowała z Silesią Miechowice 2:2. Mecz był rozegrany w wielkim upale i pytanie o sens rozgrywania meczów latem o takiej godzinie ciśnie się samo na usta. No, ale to już nie nam decydować o godzinach rozgrywanych spotkań…Grunt, że sami piłkarze dali radę i chwała im za to.

(0 głosów)

LO4: To była ta Niwka...Wojkowice znów bez punktów [FOTO]

Mecz dwóch drużyn, które są stawiane w roli faworytów, czy do awansu? Hmmm…ciężko na tym etapie jeszcze stwierdzić. Jednak warto było przyjechać na Niwkę, by stwierdzić, czy Niwka jest mocna (przegrana w 1 kolejce z Miedarami i wygrana w 2 kolejce w Orzechu) i czy Wojkowice po porażce u siebie będą pałać boiskową złością, by pokazać, że porażka z Tęczą u siebie była wypadkiem przy pracy.

(1 głos)

LO4: Siemianowiczanka z pewnymi 3 punktami [FOTO]

Nie trudno przed meczem było wskazać faworyta tego meczu. „Ciaciana” w mocnym składzie i pełną ławką, natomiast gospodarze od początku bez Willa i Ostroushki. Gospodarze z zamiarem wygrania po porażce na inauguracje, goście z zamiarem zdobycia kolejnych 3 punktów.

(0 głosów)

LO4: Tęcza zauroczyła Błędów i Sokoła [FOTO]

Tak tak, Tęcza na inaugurację zaświeciła blaskiem mimo padającego deszczu i mimo osłabień jakich zaznała w przerwie (choć trener Tęczy cieszył się, że przyszła nowa nie ilość a jakość i ma do dyspozycji również mocną ławkę). Mecz odbył się w Ząbkowicach i pewno jeszcze długo piłkarze z Błędowa nie powrócą na swoje boisko, a goście? No cóż…trener Sokoła mówił przed meczem, że prawie wszyscy zostali po awansie, a i zespół został uzupełniony, więc miał powody do zadowolenia.

(0 głosów)
Subskrybuj to źródło RSS