Log in

4L1: Nieskuteczność nie popłaca [FOTO]

Niewątpliwie aby myśleć o spokojniejszej zimie któraś z drużyn zaległego meczu II kolejki musiała wygrać. Bardziej zdeterminowani do tego celu byli podopieczni trenera Trepki, którzy zdecydowanie przeważali w tym spotkaniu, ale po raz kolejny brak koncentracji w końcówce kosztował ich bardzo dużo.

(0 głosów)

4L1: Przemsza wygrała pomimo słabszej dyspozycji [FOTO]

Jeden z kibiców podczas spotkania powiedział, że grają dwie drużyny, które widać, że potrzebują punktów jak ryba wody. Nie zmienia to faktu, że lepiej na murawie prezentowali się goście, którzy jednak marnowali setki na potęgę za co zostali skarceni w samej końcówce.

(3 głosów)

4L1: Nieskuteczna Unia przegrywa ze skutecznym RKS-em [FOTO]

W zimne przedpołudnie na boisku w Ząbkowicach odbył się mecz 13 kolejki Haiz IV ligi między Unią Dąbrowa Górnicza, a RKS-em Grodziec. Patrząc przed meczem na składy obu drużyn, mogłoby się wydawać, że zobaczymy ciekawe widowisko…Nie do końca było ciekawie, ale na pewno było nerwowo.

(0 głosów)

4L1: Derby powiatu dla Sarmacji [FOTO]

"Dla takich spotkań warto grać w piłkę" takimi słowami skwitował sobotni derbowy mecz obrońca Sarmacji, która w pierwszej połowie wytrąciła atuty z ręki Przemszy, by w drugiej połowie po strzeleniu bramki pogubić się na wiele minut. Kluczową jednak okazała się 89 minuta, kiedy Ból przeciął wrzutkę z rogu tak że ta znalazła się w bramce jego zespołu.

(0 głosów)

4L1: Warcie zabrakło zimnej krwi [FOTO]

Ostatni mecz VI kolejki zapowiadał się jako jeden z hitów, ponieważ na przeciw siebie stanęła Warta, która do tej pory nie straciła bramki w lidze, jak i punktów przed własną publicznością oraz dąbrowska Unia, w której niektórzy trenerze upatrują jednego z kandydatów do awansu.

(0 głosów)

4L1: 13 minut wstrząsneło Górnikiem [FOTO]

W niedzielne przedpołudnie przy ul. Limanowskiego spotkały się dwie drużyny zamykające ligową tabelę. Dlatego też nikt nie miał wątpliwości, że jest to spotkanie o przysłowiowe sześć punktów. Po 90 minutach okazało się, że z gorącego krzesła "uciekli" gospodarze, wsparci sześcioma I-ligowcami.

(0 głosów)

4L1: Jarnot asystował-Smalec strzelał [FOTO]

Śmiało można stwierdzić, że do piątkowego meczu wzajemni rywale przystąpili z dwóch różnych pułapów, bowiem Warta miała 7 punktów i ani jednej straconej bramki, natomiast beniaminek z Żarek tylko trzy punkty. Kluczowym dla tego spotkania okazała się końcówka pierwszej i początek drugiej połowy.

(0 głosów)

4L1: Inauguracja beniaminków zdecydowanie dla Unii

Spotkania pierwszych kolejek to zazwyczaj spore niewiadome, choć przed pierwszym pojedynkiem beniaminków IV ligi sezonu 2018/19 murowanym faworytem była dąbrowska Unia. Podopieczni trenera Pierścionka bez pardonu wykorzystali swoje umiejętności piłkarskie, a truskawką na torcie było trafienie Sebastian Kozińskiego i Krzysztofa Bąka.

(1 głos)
Subskrybuj to źródło RSS