TERMINARZ

PEŁNA TABELA

TABELA SPOTKAŃ W ROLI GOSPODARZA

TABELA SPOTKAŃ W ROLI GOŚCIA

STATYSTYKI LIGI

Liga okręgowa Katowice 4: Tabela

  Dom  PełnaWyjazd
   MBrPkt
Tęcza Błędów Tęcza Błędów1348:837
Przemsza Siewierz Przemsza Siewierz1451:1535
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza Zagłębiak Dąbrowa Górnicza1444:1235
Warta Zawiercie Warta Zawiercie1339:1430
MKS Siemianowiczanka MKS Siemianowiczanka1438:1925
Odra Miasteczko Śląskie Odra Miasteczko Śląskie1329:1825
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie Orzeł Biały Brzeziny Śląskie1321:1322
Silesia Miechowice Silesia Miechowice1224:1821
ŁKS Łagiewniki ŁKS Łagiewniki1426:2721
10  Polonia II Bytom Polonia II Bytom1324:2219
11  Cyklon Rogoźnik Cyklon Rogoźnik 1420:2517
12  Pionier Ujejsce Pionier Ujejsce1321:3017
13  Orzeł Nakło Śląskie Orzeł Nakło Śląskie1332:3316
14  MKS Sławków MKS Sławków1314:2215
15  Sokół Orzech Sokół Orzech1323:4114
16  Strażak Mierzęcice Strażak Mierzęcice1412:3810
Pełna tabela
   MBrPkt
Przemsza Siewierz Przemsza Siewierz2791:2865
Tęcza Błędów Tęcza Błędów2688:2562
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza Zagłębiak Dąbrowa Górnicza2771:3156
Silesia Miechowice Silesia Miechowice2754:4646
Warta Zawiercie Warta Zawiercie2761:4346
ŁKS Łagiewniki ŁKS Łagiewniki2748:4841
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie Orzeł Biały Brzeziny Śląskie2644:4037
Odra Miasteczko Śląskie Odra Miasteczko Śląskie2650:4537
MKS Siemianowiczanka MKS Siemianowiczanka2759:4335
10  Cyklon Rogoźnik Cyklon Rogoźnik 2739:6032
11  Polonia II Bytom Polonia II Bytom2648:6632
12  Pionier Ujejsce Pionier Ujejsce2738:6424
13  Sokół Orzech Sokół Orzech2738:8322
14  Orzeł Nakło Śląskie Orzeł Nakło Śląskie2640:6522
15  MKS Sławków MKS Sławków2627:6722
16  Strażak Mierzęcice Strażak Mierzęcice2725:6719
Pełna tabela
   MBrPkt
Przemsza Siewierz Przemsza Siewierz1340:1330
Tęcza Błędów Tęcza Błędów1340:1725
Silesia Miechowice Silesia Miechowice1530:2825
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza Zagłębiak Dąbrowa Górnicza1327:1921
ŁKS Łagiewniki ŁKS Łagiewniki1322:2120
Warta Zawiercie Warta Zawiercie1422:2916
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie Orzeł Biały Brzeziny Śląskie1323:2715
Cyklon Rogoźnik Cyklon Rogoźnik 1319:3515
Polonia II Bytom Polonia II Bytom1324:4413
10  Odra Miasteczko Śląskie Odra Miasteczko Śląskie1321:2712
11  MKS Siemianowiczanka MKS Siemianowiczanka1321:2410
12  Strażak Mierzęcice Strażak Mierzęcice1313:299
13  Sokół Orzech Sokół Orzech1415:428
14  MKS Sławków MKS Sławków1313:457
15  Pionier Ujejsce Pionier Ujejsce1417:347
16  Orzeł Nakło Śląskie Orzeł Nakło Śląskie138:326
Pełna tabela

Liga okręgowa Katowice 4: Bieżąca kolejka
sob, maj 30, 2015
17:00 PRZPrzemsza Siewierz - PIOPionier Ujejsce 3 : 1
17:00 ZAGZagłębiak Dąbrowa Górnicza - WARWarta Zawiercie 2 : 1
17:00 LAGŁKS Łagiewniki - SOKSokół Orzech 3 : 0
17:00 CYKCyklon Rogoźnik - MKSMKS Siemianowiczanka 2 : 1
17:00 STRStrażak Mierzęcice - SILSilesia Miechowice 0 : 3
nie, maj 31, 2015
11:00 PBPolonia II Bytom - ODROdra Miasteczko Śląskie :
16:00 TCZTęcza Błędów - ORZOrzeł Biały Brzeziny Śląskie :
16:00 ORZOrzeł Nakło Śląskie - MKSMKS Sławków :
Widok rozszerzony

Liga okręgowa Katowice 4: Ostatnia kolejka
wto, maj 26, 2015
18:00 ORZOrzeł Nakło Śląskie - STRStrażak Mierzęcice 3 : 0
18:00 SILSilesia Miechowice - CYKCyklon Rogoźnik 2 : 1
18:00 MKSMKS Siemianowiczanka - LAGŁKS Łagiewniki 0 : 2
18:00 SOKSokół Orzech - ZAGZagłębiak Dąbrowa Górnicza 0 : 5
18:00 WARWarta Zawiercie - PRZPrzemsza Siewierz 0 : 1
18:00 PIOPionier Ujejsce - PBPolonia II Bytom 4 : 3
18:00 ODROdra Miasteczko Śląskie - TCZTęcza Błędów 3 : 1
18:00 MKSMKS Sławków - ORZOrzeł Biały Brzeziny Śląskie 0 : 0
Widok rozszerzony


Ostatnie wiadomości

 

Poprzednie sezony

 

Ostatnie wyniki - LO Katowice Gr. IV

Przemsza Siewierz - Pionier Ujejsce 3 : 1
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza - Warta Zawiercie 2 : 1
ŁKS Łagiewniki - Sokół Orzech 3 : 0
Cyklon Rogoźnik - MKS Siemianowiczanka 2 : 1
Strażak Mierzęcice - Silesia Miechowice 0 : 3
Polonia II Bytom - Odra Miasteczko Śląskie :
Tęcza Błędów - Orzeł Biały Brzeziny Śląskie :
Orzeł Nakło Śląskie - MKS Sławków :
Widok rozszerzony

Snajperzy - LO gr. Katowice IV

Daniel Tukaj (PRZ)   23
Łukasz Stępień (TCZ)   22
Michał Mąka (WAR)   22
Marek Suker (SIL)   18
Piotr Konieczny (PB)   18
Rafał Nowak (MKS)   17
Łukasz Burczyk (TCZ)   15
Pełna tabela

Użytkowanie portalu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

statystyka