TERMINARZ

PEŁNA TABELA

TABELA SPOTKAŃ W ROLI GOSPODARZA

TABELA SPOTKAŃ W ROLI GOŚCIA

STATYSTYKI LIGI

Liga okręgowa Katowice 4: Tabela

  Dom  PełnaWyjazd
   MBrPkt
Tęcza Błędów Tęcza Błędów1554:940
Przemsza Siewierz Przemsza Siewierz1557:1538
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza Zagłębiak Dąbrowa Górnicza1549:1238
Warta Zawiercie Warta Zawiercie1545:1436
MKS Siemianowiczanka MKS Siemianowiczanka1541:1928
Odra Miasteczko Śląskie Odra Miasteczko Śląskie1534:2128
Silesia Miechowice Silesia Miechowice1531:2127
ŁKS Łagiewniki ŁKS Łagiewniki1529:2924
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie Orzeł Biały Brzeziny Śląskie1524:1723
10  Orzeł Nakło Śląskie Orzeł Nakło Śląskie1535:3322
11  Cyklon Rogoźnik Cyklon Rogoźnik 1522:2620
12  Polonia II Bytom Polonia II Bytom1524:2919
13  Sokół Orzech Sokół Orzech1527:4517
14  Pionier Ujejsce Pionier Ujejsce1522:3317
15  MKS Sławków MKS Sławków1517:3116
16  Strażak Mierzęcice Strażak Mierzęcice1512:4110
Pełna tabela
   MBrPkt
Przemsza Siewierz Przemsza Siewierz30101:2874
Tęcza Błędów Tęcza Błędów30104:2671
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza Zagłębiak Dąbrowa Górnicza3081:3465
Silesia Miechowice Silesia Miechowice3061:4952
Warta Zawiercie Warta Zawiercie3068:4552
ŁKS Łagiewniki ŁKS Łagiewniki3051:5844
Odra Miasteczko Śląskie Odra Miasteczko Śląskie3058:5343
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie Orzeł Biały Brzeziny Śląskie3047:5638
MKS Siemianowiczanka MKS Siemianowiczanka3062:4838
10  Cyklon Rogoźnik Cyklon Rogoźnik 3043:6438
11  Polonia II Bytom Polonia II Bytom3052:7734
12  Orzeł Nakło Śląskie Orzeł Nakło Śląskie3046:6831
13  Sokół Orzech Sokół Orzech3045:8728
14  MKS Sławków MKS Sławków3033:7926
15  Pionier Ujejsce Pionier Ujejsce3041:7024
16  Strażak Mierzęcice Strażak Mierzęcice3025:7619
Pełna tabela
   MBrPkt
Przemsza Siewierz Przemsza Siewierz1544:1336
Tęcza Błędów Tęcza Błędów1550:1731
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza Zagłębiak Dąbrowa Górnicza1532:2227
Silesia Miechowice Silesia Miechowice1530:2825
ŁKS Łagiewniki ŁKS Łagiewniki1522:2920
Cyklon Rogoźnik Cyklon Rogoźnik 1521:3818
Warta Zawiercie Warta Zawiercie1523:3116
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie Orzeł Biały Brzeziny Śląskie1523:3915
Polonia II Bytom Polonia II Bytom1528:4815
10  Odra Miasteczko Śląskie Odra Miasteczko Śląskie1524:3215
11  Sokół Orzech Sokół Orzech1518:4211
12  MKS Siemianowiczanka MKS Siemianowiczanka1521:2910
13  MKS Sławków MKS Sławków1516:4810
14  Strażak Mierzęcice Strażak Mierzęcice1513:359
15  Orzeł Nakło Śląskie Orzeł Nakło Śląskie1511:359
16  Pionier Ujejsce Pionier Ujejsce1519:377
Pełna tabela

Liga okręgowa Katowice 4: Bieżąca kolejka
sob, czerwiec 20, 2015
11:00 PIOPionier Ujejsce - CYKCyklon Rogoźnik 0 : 1
16:00 MKSMKS Sławków - PBPolonia II Bytom 3 : 3
17:00 SILSilesia Miechowice - MKSMKS Siemianowiczanka 3 : 0
17:00 SOKSokół Orzech - ORZOrzeł Nakło Śląskie 1 : 3
17:00 WARWarta Zawiercie - STRStrażak Mierzęcice 3 : 0
17:00 ODROdra Miasteczko Śląskie - LAGŁKS Łagiewniki 5 : 0
17:00 ORZOrzeł Biały Brzeziny Śląskie - ZAGZagłębiak Dąbrowa Górnicza 2 : 3
17:00 TCZTęcza Błędów - PRZPrzemsza Siewierz 0 : 1
Widok rozszerzony

Liga okręgowa Katowice 4: Ostatnia kolejka
sob, czerwiec 13, 2015
17:00 PBPolonia II Bytom - TCZTęcza Błędów 0 : 4
17:00 PRZPrzemsza Siewierz - ORZOrzeł Biały Brzeziny Śląskie 6 : 0
17:00 ZAGZagłębiak Dąbrowa Górnicza - ODROdra Miasteczko Śląskie 5 : 0
17:00 LAGŁKS Łagiewniki - PIOPionier Ujejsce 3 : 2
17:00 CYKCyklon Rogoźnik - WARWarta Zawiercie 2 : 1
17:00 STRStrażak Mierzęcice - SOKSokół Orzech 0 : 3
17:00 ORZOrzeł Nakło Śląskie - MKSMKS Siemianowiczanka 2 : 0
17:00 SILSilesia Miechowice - MKSMKS Sławków 2 : 3
Widok rozszerzony


Ostatnie wiadomości

 

Poprzednie sezony

 

Ostatnie wyniki - LO Katowice Gr. IV

Pionier Ujejsce - Cyklon Rogoźnik 0 : 1
MKS Sławków - Polonia II Bytom 3 : 3
Silesia Miechowice - MKS Siemianowiczanka 3 : 0
Sokół Orzech - Orzeł Nakło Śląskie 1 : 3
Warta Zawiercie - Strażak Mierzęcice 3 : 0
Odra Miasteczko Śląskie - ŁKS Łagiewniki 5 : 0
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie - Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 2 : 3
Tęcza Błędów - Przemsza Siewierz 0 : 1
Widok rozszerzony

Snajperzy - LO gr. Katowice IV

Daniel Tukaj (PRZ)   28
Łukasz Stępień (TCZ)   25
Michał Mąka (WAR)   22
Marek Suker (SIL)   21
Piotr Konieczny (PB)   21
Patryk Mendela (TCZ)   19
Rafał Nowak (MKS)   17
Pełna tabela

Użytkowanie portalu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

statystyka