Log in

Sparing: SKS Łagisza – Warta Kamieńskie Młyny 0:7

Mecz sparingowy z podtekstem, a ”podtekstem” był trener Łagiszy Sebastian Golda, który od niedawna jest w Łagiszy, a przyszedł z drużyny… Warty Kamieńskie Młyny. Wiele trenerów nie przywiązuje wagi do wyników, bo tak naprawdę nie zawsze ma się pełny skład, sprawdza się testowanych graczy, czy różne ustawienia taktyczne, ale po tym meczu trener Łagiszy był bardzo niezadowolony, czego nie można powiedzieć o trenerze Warty Łukaszu Berecie. Gospodarzom nic w tym meczu nie wychodziło i marnowali wiele sytuacji podbramkowych. Goście z Kamieńskich Młynów przyjechali w 12, ale wypunktowali w mistrzowski sposób drużynę SKS-u. Oto opinie pomeczowe trenerów:

Sebastian Golda (SKS): Mecz w naszym wykonaniu bardzo słaby, dzięki czemu przeciwnik wykorzystał każdy błąd. Już po 30 minutach było po meczu bo wynik brzmiał 0-4. Do przerwy nie istnieliśmy i było 0-5. Po przerwie ciut drgnęło, jednak nonszalancja powoduje kolejną bramkę i tak już do końca to wyglądało. Goście jeszcze nas dobijają i kończymy 0-7. Taka porażka musi uczyć pokory i każdy musi zadać sobie pytanie czy i na ile zrobiłem swoje na boisku. Chłopaki muszą ja przyjąć i wyciągnąć szybko wnioski.

Łukasz Bereta (Warta): Zagraliśmy bardzo dobry mecz mimo tego, że przyjechaliśmy w 12 zawodników w tym był rezerwowy bramkarz i nie było nikogo na zmianę. Zagraliśmy bardzo dobrze taktycznie. To co sobie ustalamy to gramy. Jak tu jestem niedługo trenerem to był to 3 sparing. Z meczu na mecz wyglądamy coraz lepiej no i widać to po tym meczu, że kontry i stałe fragmenty gry wychodziły nam perfekcyjnie. Jeśli chodzi o kadrę to potrzebowalibyśmy jeszcze jednego dwóch zawodników jeśli chodzi o ilość, natomiast jeśli chodzi o jakość to widać ją było w dzisiejszym meczu bardzo dobrze. O co będziemy grać? Głównym celem jest to, żeby minimum zagrać w barażach, a jak się uda, to jeśli będziemy grać tak jak dzisiaj, to żeby wyjść z tych baraży i żeby być gdzieś w środku tabeli.

SKS Łagisza - Warta Kamieńskie Młyny 0:7 (0:5)